Hizmetlerimiz - Paynet
NAKİT AKIŞI ÇÖZÜMLERİ

İyi haber! Ürününüz son kullanıcıya satıldı. Peki, işiniz bitti mi? Paranızı ne zaman alacaksınız? Ne kadar alacaksınız? Son kullanıcıdan yapılan tahsilat dağıtım ağında dolaşıp size ne zaman ulaşır? Daha da önemlisi: Ulaşır mı? Paranız bir yerlerde takılabilir mi? Tedarikçiniz sizden parasını mı istiyor? Hepsinin cevabı bizde. Görüşelim, çözelim…

Fiziksel Pos Çözümlerimiz

Siz ya da bayileriniz Pos cihazı kullanmak için daha kolay, daha ucuz ve fark yaratacak bir yol mu arıyorsunuz?

Tüm banka ve kredi kartlarını kabul eden Pos cihazımız PayPos’la hizmetinizdeyiz. PayPos ile hem her bankadan ayrı ayrı Pos almaktan kurtulur ve her bankaya ayrı ayrı Pos kirası ve bakım ücreti ödemezsiniz hem de operasyonel verimlilik sağlarsınız. Üstelik bütün bunlara tek bir sözleşme ile ve en avantajlı maliyetlerle erişirsiniz.

Fiziki Pos Çözümleri
Sanal Pos Çözümlerimiz
Sanal Pos Çözümleri

Bayilerinizin ya da sizin web mağazalarınız için Sanal Pos’a mı ihtiyacınız var?

Web sitenize Sanal Pos almak için tek tek tüm Bankalara gitmenize, her birisine ayrı ayrı kendinizi anlatmaya çalışmanıza gerek yok. Tek bir sözleşme ile tüm kart markalarını e-ticaret ve e-tahsilat sitelerinize kolayca entegre edebilirsiniz.

Web siteniz yok ve sadece e-tahsilat amaçlı sanal Pos çözümü mü arıyorsunuz?

Doğru adrestesiniz! Paynet ile imzalayacağınız tek bir sözleşme size tüm kart markalarını kabul edebileceğiniz e-tahsilat sistemi hizmetinizde.

KAMPANYA YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİMİZ

Dağıtım ağınızdaki bayilerinize ya da müşterilerinize taksit ya da vade kampanyası yapmak mı istiyorsunuz?

Taksit’le satış günümüzün en önemli pazarlama taktiklerinden biri. İyi ama bir bayi ağında son kullanıcıya taksitle satışı nasıl yönetebilirsiniz? Hele ki bayi ağı sadece sizin ürünlerinizi satan bir ağ değilse.

Gelin taksit kampanyalarını ve bu kampanyaların verimini nasıl arttırabileceğimizi beraberce tartışalım, ihtiyaçlarınıza göre beraber şekillendirelim. Bizde pek çok fikir var…

MUHASEBE ENTEGRASYONLARI
Sanal Pos Çözümleri

Tahsilat ve ödemelerin insan eli değmeden muhasebe kayıtlarınıza akmasını istiyor musunuz?

O kadar kolay ki inanamayacaksınız!

Bu kolaylıkları ister kendi yazılımlarınızla ister yetkili çözüm ortaklarımızla hayatınızda.

DETAYLI BİLGİ
7/24 ÇALIŞAN SİSTEM

Bayram, tatil demeden 7 Gün 24 saat tıkır tıkır çalışan güvenilir bir sisteme mi ihtiyaç duyuyorsunuz?

Paynet sistemi ile 7/24 tahsilat yapabilir, raporlarınızı alabilir paranızın akıbetini anlık takip edebilirsiniz.

PARMAĞINIZIN UCUNDAKİ BİLGİ

İhtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirebileceğiniz Raporlarımız ile sizin ve iş ortaklarınızın tüm ödeme ve tahsilatlarını açık ve doğru bilgi ile en detaylı şekilde anlık olarak takip edebilirsiniz.

Güçlü Paynet API alt yapımız ile sizin veya iş ortaklarınızın tüm kart işlemlerini tahsilat yapıldığı andan nakit para istenen adrese ulaşana kadar geçen tüm aşamaları ile muhasebe sisteminize otomatik ve anlık olarak aktarabilirsiniz.