duzenliodeme

Düzenli Ödeme

Paynet üye iş yerleri, Düzenli Ödeme ile ileriye dönük tekrarlayan ödemelerini planlar ve alacaklarını kolayca tahsil eder.

Düzenli Ödeme yöntemi ile Paynet üyeleri, tek bir ödeme emri ile tekrarlayan ödemelerini otomatik olarak tahsil edebilir.

Paynet üyeleri, uzun vadeye yayılan tahsilat imkânı sayesinde müşterileriyle bağlarını kuvvetlendirir ve satış hacimlerini artırır.

duzenli-odeme
erken-tahsilat
Düzenlenebilir Ödemeler

 

Düzenli Ödeme sayesinde iş yerleri ve müşteriler, vade ve tutar konusunda mutabakat sağlayabilir ve ödemelerini planlayabilir. Uzun vadeli ödemelerde yaşanabilecek gelişmelere göre mutabakatı güncelleyerek vade ve tutar konusunda değişiklik yapılabilir.

sms
Tek Bir SMS ile Onay

 

Paynet üye iş yerleri, Düzenli Ödeme yöntemi ile tahsil edecekleri tutarı ve vadeleri belirledikten sonra müşteriden doğrulama kodu ile işlem onayı alınır. Onayın ardından geleceğe yönelik tüm vadeler tanımlanır ve tekrar iletişim kurmaya gerek kalmaz.

bilgilendirme
Ödemeler Hakkında Bilgilendirme

 

Müşterinin kartı internet kullanımına açık ve limiti yeterli olduğu sürece Düzenli Ödeme yöntemi ile belirlenen vadelerde tahsilat gerçekleşir. Her iki durumda da hem müşteri hem de üye işyeri otomatik bilgilendirilir.

limitsiz-odeme
Limitlere Takılmayın

 

Müşterinin yetersiz limit sorunlarıyla karşılaşmaması sağlanır. Üye iş yeri de tek çekim maliyetleri üzerinden ödemelerini alır. Böylece Paynet üyesi iş yeri tek çekim ile ödeme süreçlerini hızlandırır, müşteri de limitini özgürce kullanabilir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi