sanalpos

Sanal POS

Paynet Sanal POS ile fiziksel POS’a ihtiyaç duymadan tüm ödemeler kolayca alınır.

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Ayrıca müşteriler, Paynet üye iş yerlerinde bankaların sunduğu puan gibi avantajlardan da yararlanabilir. Paynet üyeleri; müşterilerinin internet bankacılığına açık tüm kartlarından, diledikleri yerde ve saatte kolayca ödeme alabilir. Tüm bu süreçler ise Paynet güvencesi ile korunur.

gelismis-entegrasyon
Gelişmiş Entegrasyon

 

Paynet API sayesinde internet sitelerine veya mobil uygulamalara kolayca Paynet Sanal POS entegre edilebilir. Böylece tüm işletmeler kendi Sanal POS ara yüzlerini marka kimliklerine göre özelleştirebilir.

filtre
Kolay Takip Edilebilen Nakit Akışı

 

Sanal POS üzerinden alınan tüm ödemeler PayPortal ve Paynet API aracılığı ile kolayca takip edilip raporlanır. Böylece Paynet üye iş yerleri, hangi saatte ne kadar satış yaptığından ortalama sepet tutarına kadar birçok detaya hızlıca ulaşabilir.

coklu-platform
Tüm Platformlardan Kolay Erişim

 

Paynet Sanal POS, birçok Paynet ürün ve çözümü ile entegre olarak çalışır. CepPOS ile akıllı mobil uygulama üzerinden tahsilat yapılabilir ve fiziksel POS cihazı ihtiyacı ortadan kalkar.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi

 

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı gibi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip olan Sanal POS ile tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

sanal-pos-video

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi