payqr

Pay QR

Paynet üye iş yerleri, PayQR ile kolayca QR kod oluşturur ve bu kod üzerinden müşterilerinden ödeme alabilir.

PayQR, Paynet üye iş yerlerinde müşterilerin yaptıkları alışveriş tutarı için özel QR kodlar oluşturur. Müşteriler akıllı telefonlarında yer alan kamera veya QR kod tarayıcı ile ödeme sayfasına kolayca gidip işlemlerini tamamlayabilir.

Paynet üye iş yerleri, fiziksel mağazalarında Paynet tabanlı QR kodlar ile güvenle temassız ödeme alabileceği gibi müşterilerine online olarak QR kod da gönderebilir.

limitsiz-odeme
Temassız Ödeme Limitlerine Takılmadan Tahsilat

 

PayQR ile iş yerleri temassız ödeme limitine takılmadan regülasyonun belirlediği kurallar dahilinde kolaylıkla ödeme alabilir.

qr
TR Karekod ile Uyumlu

 

Paynet üye iş yerlerinin, PayQR ile ürettikleri tüm QR kodlar, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından geliştirilen ve hayata geçirilecek TR Karekod uygulaması ile uyumlu olarak çalışacaktır.

coklu-platform
Tüm Platformlar ile Uyumlu

 

Paynet üye iş yerleri, ödeme için gerekli QR kodları PayPortal, Paynet API aracılığı ile kolayca oluşturabilir. Oluşturulan kodlar, farklı ekran boyutları ve platformlarla çalışabildiği için herhangi bir sorun yaşanmadan ödeme gerçekleşir.

kolay-odeme
Hızlı ve Pratik Ödeme

 

Müşteriler, Paynet üye iş yerinin PayQR ile oluşturduğu kodu okutarak ödeme ekranına kolayca ulaşabilir. Bu ekranda hem e-Cüzdan ile Öde seçeneğiyle otomatik olarak hem de kart bilgileri girilerek ödeme yapılabilir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi