paykredi

PayKredi ile İşletmelere ve Müşterilere Özel Krediyle Ödeme İmkanı

Paykredi ile hem işletmeler hem de müşterileri ödemelerini krediyle yapıyor!

Kredi ile ödeme alma çözümü olan PayKredi; kart limiti yetersiz kaldığı için alışverişini tamamlayamayan, kart limitini doldurmak istemeyen veya daha uzun vade talep eden müşterileriniz için alternatif bir ödeme yöntemidir.

Müşteriler banka şubesine gitmeden, herhangi bir evrak ibraz etmeden süreci tamamen online tamamlayabilir.

İşletmeler, müşterilerine sundukları taksitli ödeme deneyimiyle satış hacimini artırırken, müşterileri kart limitlerini doldurmadan, banka şubesine gitmeden, herhangi bir evrak ibraz etmeden dakikalar içinde online kredi kullanıp alışverişlerini tamamlayabilir.

PayKredi ayrıca işletmelere online ticari kredi (B2B kredi) ile ödeme fırsatı sunarak bayilerin ana firmasına kolayca ödeme yapmasını, ana firmanın ise ödemesini gecikmeden almasını sağlar. Bu çözüm, işletmelere avantajlı faiz oranları ve özel kampanyalarla birlikte nakit akışlarını daha etkin yönetme imkanı sunar.

PayKredi’nin Sağladığı Kolaylıklar

 • Hızlı, dijital ve güvenli ödeme alma imkanı
 • Tahsilat ücreti, dosya masrafı, sigorta zorunluluğu yok
 • Şubeye gitmeden anında online başvuru imkanı
 • Banka kampanyaları ve avantajlı oranlar
 • Satış hacmini artırmak
 • Ödeme çeşitliliğini artırmak
 • Müşteri memnuniyetini artırmak

 

Paynet ve İş Bankası İş Birliği ile PayKredi Daha Da Güçleniyor!

Paynet ve Türkiye İş Bankası, PayKredi ve İş’le Öde entegrasyonu ile limitlerin ötesinde bir alışveriş deneyimi sunuyor. Müşteriler, PayKredi platformunda İş’le Öde uygulamasını seçerek Türkiye İş Bankası tarafından sunulan online kredi ile alışverişlerini tamamlayabiliyor. Bu güçlü iş birliği, üye iş yerlerine farklı ödeme yöntemleri sunarken satış kaybının da önüne geçiyor. Müşteriler, İş’le Öde hizmeti ile anında kredi kullanarak alışverişlerini tamamlama imkanına sahip oluyor.

PayKredi ile Alışveriş Kredisi Fırsatı Akbank Juzdan'da

Tüm bankaların banka ve kredi kartlarının eklenebildiği, banka bağımsız dijital cüzdan uygulaması Juzdan ile ödeme sistemlerinde Türkiye’nin öncü kuruluşu Paynet güçlerini birleştirdi. Artık Paynet’in kredi ile ödeme alma çözümü PayKredi’yi kullanan işletmelerin müşterileri, Juzdan uygulamasıyla da kredi ile alışverişlerini yapabiliyor. Böylelikle Paynet, üye işyerlerine, alternatif ödeme yöntemleri sunarken satış kaybının önüne geçmiş oluyor. Müşteriler de kart limiti problemine takılmadan alışverişlerini tamamlayabiliyor. Avantajlı faiz oranları, masrafsız ve sigortasız kredi sunması PayKredi’nin en önemli avantajları.

Fibabanka Alışgidiş Kredisi

Paynet ve Fibabanka iş birliğiyle avantajlı faiz oranları, müşterilerinizden alışveriş kredisi ile hızlı ve kolay ödeme almanıza imkan sağlıyor. Paynet üye işyerleri PayKredi ile müşterilerine, Fibabanka Alışgidiş kredisi üzerinden 36 aya varan vadelerle kredi imkanı sunabiliyor. Üstelik müşteriniz bankanın müşterisi olmasa bile yeni kimlik kartı ile şubeye gitmeden anında uzaktan banka müşterisi olabilir.

Paynet ve Fibabanka koşulları değiştirme, ürünlerde ve vade seçeneklerinde değişiklik yapma, belirleme, süresini değiştirme veya iptal etme haklarını saklı tutar. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Paynet ve Mastercard İş Birliği ile İşletmeler PayKredi ile Ödeme Alıyor!

Paynet ve Mastercard iş birliğiyle Paynet üye iş yerleri için kredi ile ödeme alma seçeneği her zaman hazır! Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.
Peki dijital kredi nedir? Kredi ile ödeme alma, Sanal POS ve PayPortal gibi diğer Paynet ödeme çözümleriyle birlikte kullanılarak limitlere takılmadan alışverişin tamamlanmasını sağlar. Müşteriler dilerse ödemenin bir kısmını kredi kartı ile bir kısmını da kredi kullanarak yapabilir. Yani hem banka kartı, hem de kredi yöntemleriyle aynı anda ödeme alınabilir.

PayKredi’nin Sunduğu Avantajlar Neler?

 

1

Tüm süreç müşterinin bankaya gitmesine, maaş bordrosu veya gelir beyan etmesine, herhangi bir evrak imzalamasına gerek olmadan, tamamen online olarak ilerletilir.

2

Müşteri dakikalar içerisinde uzaktan, anlaşmalı bankaların müşterisi olabilir ve kredi ile ödeme yapabilir. Sağlanan bu kolaylık işletmeye müşteri memnuniyeti olarak geri döner.

3

Dijital, anında onaylı, hızlı ve güvenilir ödeme alma imkanı sağlar.

4

Müşteri kart limitlerini doldurmadan alışveriş yapabilir.

5

Avantajlı faiz oranlarıyla uzun vadede ödeme imkânı sunar.

6

İşletme taksit sayısını artırarak satış hacmini yükseltir. 

7

İşletme, müşterisine alternatif ödeme imkanı sunar, olası müşteri kaybının önüne geçilir.

8

Alışveriş tutarı vade beklemeden işletmenin hesabına geçer.

5

İşletmelere online ticari kredi ile hem ödeme alma hem de ödeme yapma imkanı sunar.

7

İşletmeler online ticari krediyle maliyetlerini düşürür, karlılığını artırır.

Kredi ile ödeme alma çözümü sayesinde, müşterileriniz kart limit problemlerine takılmadan alışverişlerine devam edebilirler. Paynet üye iş yerleri alışveriş tutarı kadar müşterilerinin telefonlarına link göndererek müşterinin kendisine uygun bankayı seçmesini sağlar. Dakikalar içinde seçilen bankasının uygulamasından istenilen vade sayısında kredi çekilmiş olur.

Paynet üye iş yerleri ve müşterileri kredi ile ödeme alma uygulamasından kolaylıkla yararlanabilir.

 • Limitlere takılmadan alışveriş imkanı
 • Müşteri kaybının önüne geçmesi
 • Paynet üye iş yerleri için güvenli ödeme alma imkanı
 • Kredi için anında online başvuru imkanı
 • Ödeme çeşitliliğini artırır
   
Bu içerik sizin için yeterli mi?