coklu-odeme

Çoklu Ödeme Alma

Paynet üye iş yerleri, müşterilerine aynı alışverişte birden fazla karttan ödeme seçeneğini sunabilir.

Müşterilerin kredi veya banka kart limitlerinin yetersiz kaldığı durumlar için Paynet tarafından geliştirilen Çoklu Ödeme yöntemi ile birden fazla karttan kolayca ödeme alınabilir.

Çoklu Ödeme yöntemi, ortak hediye gibi alışverişlerde de farklı kişilerin kartlarından ödeme alınmasını sağlar. Böylece birden fazla işlem yapılmasına veya farklı farklı faturalar kesilmesine gerek kalmaz.

coklu-kart
İnternet veya Mağazada Çoklu Tahsilat

 

Paynet üye iş yerleri, müşterinin bulunduğu herhangi bir yerde Paylink sayesinde Çoklu Ödeme yönteminden faydalanabilir. Böylece müşteriler kart limitlerini istedikleri gibi değerlendirebilir.

hatali-islem
Düşük Sepet Terk Oranı

 

E-ticarette limit yetersizliğinden kaynaklanan müşterilerin alışverişi yarıda bırakması durumu, Çoklu Ödeme yöntemiyle en aza indirilir. Müşteriler, farklı kartlar aracılığı ile sepetlerindeki tutarı rahatça ödeyebilir.

alisveris-sepeti
Yüksek Sepet Tutarları

 

Paynet üye iş yerleri, tek sepette birden fazla kart ile satış yapabildiği için müşteriler sepetlerini bölmek zorunda kalmazlar. Böylece kullanıcılar tek seferde alışverişlerini tamamlayabilir.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesiyle

 

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı gibi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip olan Çoklu Ödeme yönteminde tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

Müşterilerinizin ödemelerini parçalara bölerek istediği sayıda kart ile yapabileceği ödeme yöntemidir.

Müşteriniz limit problemleri yaşadığında farklı kartlardaki uygun limitlerini değerlendirmek veya hediye vb ortak alışverişlerde ödemeyi arkadaşları arasında paylaştırmak için kullanabilir.

Çoklu ödeme ile limit yetersizliği gibi durumlarda gerçekleşen satıştan vazgeçme ve sepet terk oranını en aza indirir. Böylece satış rakamlarınız ve müşteri memnuniyetiniz artar.

Çoklu ödeme yöntemini online platformlarınızda veya Paynet’in link ile ödeme yöntemi olan Paylink ile gerçekleştirdiğiniz ödemelerde kullanabilirsiniz. Çoklu ödeme ile alacağınız ödemelerde müşteriniz önce ödeme yapacağı tutarı belirler ve akabinde kart bilgilerini girerek ödemelerini tamamlar.

Bu içerik sizin için yeterli mi?