Müşterilerinizin Alışveriş Süreci Kesintiye Uğramasın
Ürünler
Müşterilerinizin Alışveriş Süreci Kesintiye Uğramasın

ÇOKLU ÖDEME

Müşterilerinizin kart limitinin yetersiz kaldığı durumlarda Paynet çoklu ödeme ile müşterilerinize birden fazla kart ile ödeme imkanı sunun.

  • Çoklu-Ödeme-1
  • Çoklu-Ödeme-2
  • Çoklu-Ödeme-3

Çoklu Ödeme ile size neler sunuyoruz?

Alışveriş Süreci Kesintiye Uğramasın
Paynet çoklu ödeme ile sepette terk oranı en aza indirilir. Kart limitinin yetersiz kalması sebebi ile müşteriniz alışverişten vazgeçmek zorunda kalmaz. Diğer kartları ile ödemesini saniyeler içerisinde tamamlar.
Pratik Raporlama
Raporlamalar esnasında hangi ödemenin hangi müşteriden geldiğini eşleştirmek ile uğraşmazsınız. Paynet akıllı raporlama ile işlem listenizden ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşır ve müşterilerinizden aldığınız tahsilatları otomatik olarak ayrıştırırsınız.
Her Yerde Kullanın
Paynet Çoklu ödemeyi ister web sitenize veya mobil uygulamanıza entegre edin, ister müşterilerinizin cep telefonu veya mail adresine Paylink göndererek kullanın.
Ortak Alışverişlerinizi Ortak Ödeyin
Müşterileriniz, arkadaşlarıyla birlikte ortaklaşa aldıkları ürün veya hizmetlerin ücretini kolayca paylaşabilir. Toplam tutar içerisinden herkes ne kadar ödeyeceğini kendisi belirlesin ve kolayca ödesin!


Bu ürünümüzden nasıl yararlanabilirsiniz?
Hemen Başvur
444 7 729 arayın ya da bize yazın
CepPos
CepPos ile Hayatınız Kolaylaşsın!
Dilediğiniz An Ödeme Alın
CepPos akıllı telefonunuzu Mobil POS cihazına dönüştürür. Böylece evde, işte,ofiste ya da müşterinizin evinde/ofisinde anında ödeme alabilirsiniz.
Tüm Kredi Kartlarıyla Uyumlu
CepPos tüm bankalara ait kredi kartlarıyla uyumlu çalışır. Tüm bankalarla tek tek anlaşma yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Tek imza ile tüm bankalarla uyumlu bir sistem sunar.
7/24 Tahsilat
CepPos ile dilediğiniz gün,
dilediğiniz saat tahsilat yapabilirsiniz.
Güvenli
İşlemleriniz, TCMB lisanslı ve PCI-DSS 1.seviye sertifikasına sahip güvenli Paynet Ödeme Hizmetleri tarafından gerçekleştirilir.
app store google play

Çoklu Ödeme Benzeri Diğer Ürünlerimizi Gördünüz mü?

PayPortal
CepPos
PAYLINK
Sanal Pos
Paynet Apı
Kart Saklama
DÜZENLİ Ödeme
Ortak Ödeme
;
Bize Ulaşın