kart-saklama-desktop

Kart Saklama

Kart saklama çözümü ile kart sahibi müşterilerinizin adı, kart numarası ve son kullanma tarihi gibi bilgilerin girilmesine gerek kalmadan ödeme yapılmasını sağlarsınız. Bu çözüm ile müşterilerinizin dakikalar bulan kart detaylarını girme sürecini kısaltabilir ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

Kart saklama çözümleri çoğunlukla sanal POS’lar aracılığı ile online tahsilatlar için kullanılır. Genellikle kullanıcılar, sisteme kaydolurken verdikleri cep telefonu bilgileri ile kart saklama çözümlerinden yararlanabilir hale gelir. Paynet tarafından geliştirilen ve üyelere sunulan Payportal sayesinde, mağaza satışlarında da kart saklama çözümlerinden yararlanılabilir.

PayPortal ile Ödeme Alma çözümü ile tüketiciler telefon numaralarını kasada paylaşıp Masterpass veya PaynetPass alt yapısında bulunan kartları ile ödeme yapabilir.

PaynetPass

Paynet üye iş yerlerinde yapılan ödemelerde müşterilerin kart bilgileri, PaynetPass altyapısı ile güvenle saklanır.

Paynet Sanal POS, Paylink, Paynet API veya Paynet CepPOS ile yapılan alışverişlerde müşterilerin kart bilgileri saklanabilir ve müşteriler daha sonra tekrar ödeme bilgilerini girmeden kaydettikleri kartlarıyla tüm satış kanalları üzerinden kolayca alışveriş yapabilir. Üstelik PaynetPass’i kullanabilmek için herhangi bir uygulama veya eklenti yüklenmesine gerek yoktur ve tüm işlemler tek dokunuşla gerçekleşir.

 


MasterPass

Mastercard tarafından geliştirilen kart saklama çözümü MasterPass, e-ticaret işlemlerinde kullanıcıların kartlarını kaydetmelerini ve kart bilgilerini tekrar girmeden alışveriş yapabilmelerini sağlar.

Paynet üye iş yerleri, müşterilerinin MasterPass altyapısına kayıtlı kartlarını Paynet çözümleriyle uyumlu olarak kullanabilir.

 


BKM Express

Müşterileriniz BKM Express'e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerini internette paylaşmadan ve tekrar girmeden alışveriş yapabilir.   

Paynet üye iş yerleri, müşterilerinin BKM Express altyapısına kayıtlı kartlarını Paynet çözümleriyle uyumlu olarak kullanabilir.

Kart saklama teknolojisi, güvenilir online alışveriş sitelerinde kart bilgisi girmeye gerek kalmadan hızlı bir alışveriş deneyimi sunan hizmettir.

Kart saklama hizmeti, dikkatli bir şekilde kullanıldığı sürece güvenli bir yöntemdir.

Paynet kart saklama hizmeti müşterilerinize hızlı ve güvenilir alışveriş deneyimi sunar.

Bu içerik sizin için yeterli mi?