payportal

PayPortal

Paynet üyeleri, PayPortal ile finansal işlemlerini tek bir ekrandan yönetir ve nakit akışları ile ilgili raporlara tek dokunuşla ulaşır.

Paynet üyeleri, müşterileri nerede olursa olsun Paylink aracılığıyla SMS veya e-posta yoluyla link gönderip ödeme alabilir. Müşteri, linkten ulaştığı ödeme sayfasında bilgilerini doldurup onayladıktan sonra da tahsilat kolayca gerçekleşir.

PayPortal ile firmalar ve bayiler, Paynet’e ait tüm ürün ve çözümlere tarayıcı üzerinden rahatça ulaşabilir. Bu sayede ödemeler, finansal raporlar ve nakit akışı gibi tüm bilgiler tek bir sistem üzerinden takip edilir.

Paynet üyelerinin ekstra bir ücret ödemeden kullanabildiği PayPortal ile nakit akışları, vadesi gelmiş ödemeler ve müşteri tahsilatları gibi işlemler görüntülenebilir.

 

payportal-video
tek-ekran
Tüm Ürün ve Çözümler Tek Ekranda

 

Paynet üyeleri; PayKredi, PaySmart, Paylink, Sanal POS veya Akıllı Raporlama gibi ürün ve çözümlere PayPortal üzerinden kolayca ulaşabilir, tek sistem üzerinden tüm finansal işlemlerini yönetebilir.

coklu-platform
Tüm Platformlarla Uyumlu

 

Web tarayıcıları aracılığıyla PayPortal’a kolayca erişilebilir. Ayrıca herhangi bir ek arayüz, uygulama veya entegrasyona gerek kalmadan tüm platformlardan işlemler gerçekleştirilebilir.

kullanicilar
Kullanıcıları Özelleştirme

 

Ana kullanıcılar yönetim panelleri üzerinden bayilerine ve müşterilerine yansıtacağı maliyetleri platform bazında özelleştirebileceği gibi kullanıcıların erişebileceği bölümler, ana kullanıcı tarafından özelleştirilebilir.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi

 

Kolay tahsilat ve ödemeye olanak sağlayan, Kart Saklama ile ödeme süreçlerini hızlandıran PayPortal; diğer Paynet ürünleri gibi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylıdır ve PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahiptir.