paynetguvenli-dagitim

Paynet Bayi Ağım

Paynet ile bayilerin PayPOS veya Sanal POS üzerinden aldıkları ödemelerin anında dağıtımı sağlanır.

Paynet Bayi Ağım çözümü ile Paynet ürünleri üzerinden bayilerin aldığı ödemeler; bayi, toptancı, distribütör ve ana firma arasında önceden belirlenen oranlarda dağıtılır. Böylece tüm tedarik sürecinde nakit akışı dijitalleşir.

Paynet Bayi Ağım ile firmalar ve bayiler arasındaki nakit akışı hızlanır, vade süresi kısalır. Bayiler bir satış yaptığında, önceden belirlenen oranlara göre tüm paydaşlar arasında anında dağıtım yapılır, mutabakat süreci kolaylaşır.

coklu-platform
Paynet Çözümleri ile Uyumlu

 

PayQR, PayPOS, Sanal POS, CepPOS, Paylink ve diğer tüm Paynet ürünleri ile Paynet Bayi Ağım özelliği uyumlu olarak çalışır. Böylece Paynet aracılığı ile alınan tüm ödemeler, bayiler ve şirket arasında kolayca paylaşılır.

esnek-oranlar
Güncellenebilir Dağıtım Oranları

 

Şirket ve bayiler arasında yapılan anlaşmaya uygun şekilde her ödeme paylaştırılır. Ayrıca şirketler ve bayiler arasındaki sözleşme şartları kolayca güncellenebilir. Güncellenen sözleşmeler, Paynet’e iletildiği anda ödemeler yeni oranlara göre dağıtılır.

pay-dagitimi
Otomatik Pay Dağıtımı

 

Mutabakat süreci ile bayi veya firma gibi paydaşların, satıştan elde edecekleri paylar belirlenir. Böylece ödeme gerçekleştiği anda mutabakata göre paylar kolayca dağıtılır.

kampanya
Bayilere Özel Anlaşmalar

 

Şirketler, bayilerinin tamamıyla aynı oranlarla anlaşma imzalayabileceği gibi bazı bayilere özel oranlar da belirleyebilir. Bayilerle yapılan anlaşmalarda yer alan bilgilere ise yalnızca şirketler erişebilir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi