paynet_api

Paynet API

Paynet API ile Paynet’in güçlü teknik altyapısına ulaşmak ve ihtiyaçlara göre özelleştirmek mümkün.

Tüm platformlarla uyumlu esnek bir yapıya sahip olan Paynet API, ödeme ve tahsilat gibi finansal süreçlerin dijitalleştirilmesi ile sorunsuz bir deneyim sunma konusunda geliştiricilerin en büyük yardımcısı.

Paynet üye iş yerleri, Paynet’in tüm ürünlerini Paynet API ile şirketlerinin ihtiyaçlarına göre uyarlayıp müşterilerine sunabilir. Paynet web sitesi üzerinden açık API’lara kolayca ulaşılabilir.

memnuniyet
Geliştirici Dostu Arayüz

 

Paynet üyeleri, Paynet API’nin ödeme alma entegrasyon metotları arasından kendilerine uygun olan seçeneği belirleyip tüm platformlarla uyumlu REST servisleri ile sistemlerine entegrasyon sağlayabilir.

kolay-kullanım
Paynet Ürünlerine Kolay Erişim

 

Paynet API ile Sanal POS,PayKredi, Düzenli Ödeme, Çoklu Ödeme veya Paylink gibi Paynet çözümlerine kolayca erişmek ve kullanılmak istenen çözümü site veya uygulamalara entegre etmek mümkün.

gelismis-entegrasyon
Tüm İş Modellerine Uygun Çözüm

 

Paynet API ile Paynet üyesi şirketler, tüm satış süreçlerini kendi iş modellerine göre esnek bir şekilde düzenleyebilir. Paynet API aracılığıyla Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümleriyle de bağlantı kurulabilir. Böylece tüm iş süreçlerine Paynet ürünleri entegre edilebilir.

Paynet kullanan
hazır altyapılar

woocommerce
Woo Commerce

Açık kaynaklı E-ticaret sistemleri arasında çok yaygın olarak kullanılan woocommerce, Wordpress ile entegre çalışan, esnek, kolay ve uyarlanabilir bir yapıya sahiptir. Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bu modül ile çok kısa bir sürede woocommerce platformu üzerinde Paynet entegrasyonunuzu hayata geçirebilirsiniz.

prestashop
Presta Shop

PrestaShop ücretsiz, açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılım çözümüdür. Küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından e-ticaret web siteleri oluşturmak için kullanılır. Prestashop kolay kurulan ve bazı hosting firmaları tarafından hazır kurularak verilen bir sistemdir. Paynet prestashop modülü ile aynı kolaylıkta Paynet’e entegre olup ödemelerinizi alabilirsiniz. 

opencart
Open Cart

Ücretsiz açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı olan  Opencart, e-ticaret sektörü üzerinde en  çok tercih edilen hazır scrtiptler arasında yer almaktadır.  Opencart, gerek kullanım kolaylığı, gerek daha fazla görsel tema içeriği, modül ve eklenti çeşitliliği, kolay entegrasyonu ve arama motoru dostu olması nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sizin için geliştirdiğimiz Paynet opencart modülü ile, opencart ile koşan e-ticaret sitenizde, kolay ve hızlı şekilde Paynet’e entegre olabilirsiniz..