paynet-api

Ödeme Sistemi Paynet API ile İşinizi Dijitale Taşıyın

Tüm platformlarla uyumlu esnek bir yapıya sahip olan Paynet API, ödeme ve tahsilat gibi finansal süreçlerin dijitalleştirilmesi ile sorunsuz bir deneyim sunma konusunda geliştiricilerin en büyük yardımcısıdır.

Paynet API ile Paynet’in güçlü teknik altyapısına ulaşmak ve ihtiyaçlara göre özelleştirmek mümkün.

Paynet üye iş yerleri, Paynet’in tüm ürünlerini Paynet API ile şirketlerinin ihtiyaçlarına göre uyarlayıp müşterilerine sunabilir. Paynet web sitesi üzerinden açık API’lara kolayca ulaşılabilir.

Geliştirici dostu ödeme alma entegrasyon metotlarından birini seçip kolayca Paynet üzerinden ödemelerinizi alabilir, platform bağımsız REST servislerimizi kullanarak sistemlerinize kolayca entegre edebilirsiniz. Paynet’in sunduğu tüm ürün ve hizmetlere aynı zamanda Paynet API üzerinden de erişerek sistemlerinize entegre edebilirsiniz.

Paynet API’nin Sağladığı Kolaylıklar

  • Tüm finansal araçlara erişim imkanı
  • Esnek müşteri deneyimleri tasarlayabilmek
  • Ödeme yöntemi çeşitlendirmek
  • Web site, ERP, CRM gibi tüm platformlara kolay entegrasyon
  • Operasyonel ve ek geliştirme maliyetlerini ortadan kaldırmak

Tüm ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için 444 7 729 veya 0850 339 77 29 çağrı merkezi numaralarımızı arayarak ya da destek@paynet.com.tr adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 

Paynet API’nin Sunduğu Avantajlar Neler?

 

1

İşletmelerin ERP, CRM gibi mevcut sistemlerine ve ürünlerine uyum sağlayarak süreçlerini dijitalleştirir.

2

Ödeme süreçlerini iyileştirir ve kolaylaştırır.

3

Esnek geliştirilebilir altyapısı ile işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Paynet Kullanan Hazır Altyapılar

woocommerce
Woo Commerce

Açık kaynaklı E-ticaret sistemleri arasında çok yaygın olarak kullanılan woocommerce, Wordpress ile entegre çalışan, esnek, kolay ve uyarlanabilir bir yapıya sahiptir. Müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bu modül ile çok kısa bir sürede woocommerce platformu üzerinde Paynet entegrasyonunuzu hayata geçirebilirsiniz.

prestashop
Presta Shop

PrestaShop ücretsiz, açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılım çözümüdür. Küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından e-ticaret web siteleri oluşturmak için kullanılır. Prestashop kolay kurulan ve bazı hosting firmaları tarafından hazır kurularak verilen bir sistemdir. Paynet prestashop modülü ile aynı kolaylıkta Paynet’e entegre olup ödemelerinizi alabilirsiniz. 

opencart
Open Cart

Ücretsiz açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı olan  Opencart, e-ticaret sektörü üzerinde en  çok tercih edilen hazır scrtiptler arasında yer almaktadır.  Opencart, gerek kullanım kolaylığı, gerek daha fazla görsel tema içeriği, modül ve eklenti çeşitliliği, kolay entegrasyonu ve arama motoru dostu olması nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Sizin için geliştirdiğimiz Paynet opencart modülü ile, opencart ile koşan e-ticaret sitenizde, kolay ve hızlı şekilde Paynet’e entegre olabilirsiniz.. 

 Paynet API, şirketlerin ödeme ve tahsilat gibi finansal süreçlerini şirketlerinin ihtiyaçlarına göre uyarlayıp ödeme akışlarını takip edebileceği platformdur.

  • Ödeme yöntemi çeşitlendirilir.
  • Web site, ERP, CRM gibi tüm platformlara kolay entegrasyon sağlanır.
  • Kolay ödeme süreçleri sağlanır.
     
Bu içerik sizin için yeterli mi?