ceppos

Paynet Mobil Uygulama (CepPOS)

Paynet üyelerine özel CepPOS, saha operasyonlarında ödeme almayı kolaylaştırmak için akıllı telefonları POS cihazına çevirir.

Paynet ile akıllı telefonlarınızı, kolay tahsilat için POS cihazına dönüştürün.

Paynet üyelerine özel CepPOS, saha operasyonlarında ödeme almayı kolaylaştırmak için akıllı telefonları POS cihazına çevirir.

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan CepPOS, saniyeler içerisinde tahsilat yapılmasını sağlar. iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla ve tabletlerle uyumludur.

Mobil Uygulamamızı İndirmek için:

google_playapp_store

yedi-yirmidort
Her Zaman ve Her Yerde Ödeme

 

Yılın her günü 24 saat boyunca CepPOS ile tahsilat yapılabilir. Ayrıca lokasyon fark etmeksizin müşterilere Paylink gönderilerek uzaktan ödeme alınabilir. Özetle CepPOS, ödeme konusunda iş yerlerine sınırsız özgürlük sunar.

dusuk-masraf
Düşük Tahsilat Masrafı

 

Taşınabilir POS cihazlarının oluşturacağı maliyet, ücretsiz olan CepPOS ile ortadan kalkar. Ayrıca tüm bankalar ile anlaşmalı olduğu için masraflar önemli ölçüde düşer ve müşteriler tüm kredi kartları ile uygun taksit seçeneklerinden yararlanabilir.

gelismis-entegrasyon
Özelleştirilebilir Arayüz

 

Özelleştilebilen arayüz sayesinde Paynet üye iş yerleri, kendi kurumsal kimliklerine uygun şekilde CepPOS uygulamalarını düzenleyebilir. Böylece iş yerleri, kendi amblem ve isimleriyle CepPOS’u kullanıp tahsilat yapabilir.

memnuniyet
Kolay, Hızlı ve Güvenli

 

CepPOS ile saniyeler içerisinde tahsilat gerçekleşir ve Çoklu Ödeme ile ödemeleri farklı kartlar ile yapılabilir. Ayrıca Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı, PCI-DSS 1. seviye sertifika güvencesi ile CepPOS işlemlerinin tamamı korunur.

ceppos-video