bankacilikuygulamalariileodemealma

e-Cüzdan ile Öde

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri, akıllı telefonlarında yer alan e-cüzdanlar ile ödeme yapabilir.

İş yerlerinde veya uzaktan ödeme için bankaların mobil uygulamaları ile alışveriş tutarları tahsil edilebilir.

Ödeme için tutar belirlendikten sonra Paynet üye iş yeri, PayPortal ve Paylink’i kullanabilir. Paylink ile gönderilen SMS veya e-postadaki linke tıklayan müşteri, “e-Cüzdan ile Öde” seçeneği üzerinden ödeme işlemini gerçekleştirebilir.

limitsiz-odeme
Kolay Tahsilat

 

Paynet üyelerinin tahsilat için müşterilerinin cep telefonu bilgilerini alması ve Paylink aracılığı ile link göndermesi yeterli. Müşteri sadece linke tıklayıp kullandığı e-Cüzdanı seçerek ödemesini tamamlayabilir.

coklu-cuzdan
Esnek Seçim İmkanı

 

e-Cüzdan ile ödeme yönteminde farklı e-Cüzdanlar arasından müşteri dilediğini tercih edebilir ve seçimi fark etmeksizin ödemesini tamamlayabilir.

parlakfikir
Yeni Bir Ödeme Yöntemi

 

CepPOS, PayPOS, Paynet API veya Sanal POS gibi çözümler dışında farklı bir ödeme yöntemi sunmak isteyen Paynet üye iş yerleri, e-Cüzdan ile Öde yöntemini kolayca sistemlerine entegre edebilir.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi

 

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı gibi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip olan e-Cüzdan ile Öde yönteminde de tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

E-cüzdan hem mağaza hem de internet satışlarında kullanılabilen bir ödeme çözümüdür. Nakit para taşıdığımız fiziki cüzdanların dijital alternatifidir. Tıpkı normal hayatta kullandığımız cüzdanlar gibi içerisinde kartlarınızı saklayabilir, harcama yapılmak istenen iş yerinde bu cüzdan aracılığı kart bilginizi paylaşmadan ödeme yapılabilir.
 

Dijital cüzdan uygulamaları banka kartı, EFT veya havale gibi yöntemlere başvurmadan ödeme yapmaya izin verir. Bu sayede özellikle kartlarınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmaz, temas azalır ve ödemeler hızlı bir hale gelir. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapabilme seçeneği de vardır. Kullanıcılarınız daha çok kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih ediyorsa bu ödeme yöntemine sahip bir cüzdan kullanarak ödeme aşamasında müşterilerinizin herhangi bir bakiye sorunu yaşamasının önüne geçersiniz.
 

Dijital cüzdan almak için sahip olduğunuz hesap ve kredi kartının, dijital cüzdan ile uyumlu olması önemlidir. Eğer uyumluysa gerekli işlem kanalları üzerinden dijital cüzdan oluşturulabilir. 
 

Dijital cüzdan kullanmak hem online hem de fiziksel mağazalarda yapılan ödemelerde güvenlidir. Hatta fiziki  ödeme yöntemlerine göre e-cüzdanı daha güvenli bir ödeme yöntemidir. 
 

E-cüzdan ile ödeme yapmak için Paynet üye iş yerlerinin müşterileri, akıllı telefonlarında yer alan e-cüzdanları kullanabilir. Dijital cüzdan ile ödeme için Paynet üye iş yeri, PayPortal ve Paylink’i kullanabilir. Paylink ile gönderilen SMS veya e-postadaki linke tıklayan müşteri, “e-Cüzdan ile Öde” seçeneği üzerinden kolayca ödeme yapabilir. 
 

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi