bankacilikuygulamalariileodemealma

e-Cüzdan ile Öde

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri, akıllı telefonlarında yer alan e-cüzdanlar ile ödeme yapabilir.

İş yerlerinde veya uzaktan ödeme için bankaların mobil uygulamaları ile alışveriş tutarları tahsil edilebilir.

Ödeme için tutar belirlendikten sonra Paynet üye iş yeri, PayPortal ve Paylink’i kullanabilir. Paylink ile gönderilen SMS veya e-postadaki linke tıklayan müşteri, “e-Cüzdan ile Öde” seçeneği üzerinden ödeme işlemini gerçekleştirebilir.

limitsiz-odeme
Kolay Tahsilat

 

Paynet üyelerinin tahsilat için müşterilerinin cep telefonu bilgilerini alması ve Paylink aracılığı ile link göndermesi yeterli. Müşteri sadece linke tıklayıp kullandığı e-Cüzdanı seçerek ödemesini tamamlayabilir.

coklu-cuzdan
Esnek Seçim İmkanı

 

e-Cüzdan ile ödeme yönteminde farklı e-Cüzdanlar arasından müşteri dilediğini tercih edebilir ve seçimi fark etmeksizin ödemesini tamamlayabilir.

parlakfikir
Yeni Bir Ödeme Yöntemi

 

CepPOS, PayPOS, Paynet API veya Sanal POS gibi çözümler dışında farklı bir ödeme yöntemi sunmak isteyen Paynet üye iş yerleri, e-Cüzdan ile Öde yöntemini kolayca sistemlerine entegre edebilir.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi

 

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı gibi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip olan e-Cüzdan ile Öde yönteminde de tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi