Mailing

E-Posta İçeriği ve Kullanım Şartları


Bu mesaj kişiye özel olup, gizli bilgiler içeriyor olabilir. Eğer bu mesaj size yanlışlıkla ulaşmışsa, içeriğini hiçbir şekilde kullanmayınız ve varsa ekli dosyaları açmayınız. Bu durumda lütfen mesajı gönderen kişiye hemen geri gönderiniz ve tüm kopyalarını siliniz veya imha ediniz.

Bu mesaj ve içeriği, hiçbir şekilde herhangi bir amaç için çoğaltılamaz, yayınlanamaz ve para karşılığı satılamaz.

Bu mesaj e-posta ile iletiliyorsa, viruslere karşı anti-virus sistemleri tarafından taranmıştır. Ancak gönderici, bu e-posta mesajının; virus koruma sistemleri ile kontrol ediliyor olsa bile virus içermedigini garanti etmez ve meydana gelebilecek zararlardan doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmez.
 

E-Posta Aydınlatma Metni


E-posta aracılığıyla paylaştığınız kişisel veriler, Şirketimizin Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Prosedürü ile yasal mevzuata uygun olarak işlenmekte ve izlenmektedir. Bu veriler, sizle iletişim kurmak, ilgili yazışmanın amacını yerine getirmek, Şirketimizi ve sizi siber tehditlerden korumak amaçlarıyla kullanılmakta, saklanmakta ve duruma göre üçüncü kişilere aktarılabilmektedir. Aktarım yapılabilecek üçüncü kişiler ve kişisel verilerinize ilişkin haklarınız gibi konularda detaylı bilgi edinmek için kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma beyanımıza www.paynet.com.tr adresi üzerinden erişebilirsiniz.
 


 

Conditions of E-Mail Contents


This message is intended solely for the use of the indivual or entity to whom it is addressed, and may contain confidential information. If you are not the intended recipient of this message or you receive this message by mistake, you should refrain from making any use of the contents and from opening any attachments. In that case, please notify the sender immediately and return the message to the sender, then delete and destroy all copies.

This message and its contents cannot be copied, published or sold for any reason. If this message is sent via e-mail, the message and its contents have been checked by anti-virus systems.

However, the sender can not warrant that virus or other forms of data corruption may not be present in the message and cannot be held responsible of any harm that may be caused.
 

E-Mail Notice


All the personal data you share with us via email are processed and monitored in line with our Personal Data Protection Policy and Procedure and relevant regulations. Such data may be used, stored, and shared with third parties, as the case may be, for the purposes of contacting you, fulfilling the purpose of the respective correspondence, protecting our Company and yourselves from cyber threats. For detailed information regarding the third parties to whom your data may be transferred as well as your rights in connection with your personal data, please see our personal data protection notice on our website at www.paynet.com.tr .

Paynet Ödeme Hizmetleri A.Ş.