multiiban

MultiIBAN ile IBAN Adreslerinizi Özelleştirin

Paynet üye iş yerleri; MultiIBAN yöntemi ile aynı satış kanalı üzerinden bayi, müşteri veya ürün grubu özelinde yapılan ödemeleri, farklı farklı IBAN adreslerine yönlendirebilir.

Paynet üye iş yerleri, Paynet API ile kullanılabilen MultiIBAN yöntemi ile alacakları ödemeleri önceden kolayca planlayabilir ve hangi ödemenin hangi hesaba transfer edileceğini belirleyebilir.

Hesaplar arasında transfer yapılmasına gerek olmadığı için mutabakat gibi operasyonel süreçlerde de zamandan tasarruf edilir. Böylece hem maliyetler düşer hem de verimlilik artışı sağlanır.

nakit-akisi
Özel Nakit Akışı Yönetimi

Web sitesi veya mobil uygulama gibi ödeme kanallarına entegre edilebilen MultiIBAN özelliği, Paynet API aracılığı ile kullanılır. Paynet API ile ürün, bayi ve müşteri gibi farklı kaynaklardan gelen ödemeler farklı IBAN’lara aktarılabilir.

artan-verimlilik
Artan Verimlilik

 

Gelen ödemelerin kaynaklarının incelenmesi, ürün ve kategori satış hacimlerinin ayrıştırılması veya bayilerden gelen ödemelerin hesaplanması gibi süreçler ortadan kalkar. Süreç çok daha hızlı ve verimli bir hale gelir.

cark
Minimum Hata Payı

 

IBAN adreslerine aktarılacak ücretler, süreç otomasyonu ile kolayca gerçekleştirilir. Böylece mutabakat süreçleri ortadan kalkar ve otomasyon sayesinde manuel hataların önüne geçilir. Paynet üyelerinin tanımlı IBAN adreslerine anında aktarım yapılır.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi

 

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı gibi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip olan MultiIBAN ile tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

 

Bu içerik sizin için yeterli mi?