saha-satisi-yapan-firmalar

Sahada Satış Yapan Firmalar

Sahada satış yapan firmalar, Paynet ile hızlı, güvenli ve kolay ödeme alabiliyor.

Satışlarınızı sahada, müşterilerinizi ziyaret ederek gerçekleştiriyorsanız ödeme sürecini kolaylaştırarak avantaj sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize alternatif ve yenilikçi ödeme yöntemi seçenekleri sunmanız hâlinde daha hızlı sonuç alabilmeniz mümkün.

Sıcak ya da soğuk saha satışı fark etmeksizin NFC ya da link ile tahsilat yapabilir, satış anında ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz. Özellikle sıcak satışlarda ürün teslimi ile birlikte ödeme almak, tahsilat yönetim sürecinizi de kolaylaştırır.

Pratik çözümler ile tahsilat süresini birkaç saniyeye kadar indirebilirsiniz. Müşterilerinize bu kolaylığı sunmanız, zamanında ödeme almanızı sağlar. Buna ek olarak saha satış personellerinizin tahsilat yönetimindeki verimi de artar.

Saha satış elemanlarınız, karmaşık el terminallerini kullanmak ya da büyük ve ağır fiziksel POS cihazlarını taşımak zorunda kalmazlar. Akıllı telefon ve tablet gibi pratik cihazlarla kullanıcı dostu arayüz üzerinden ödeme almak, saha personelleri için de avantaj yaratır.

Paynet kolay ödeme alma çözümleri ile zamandan ve mekândan bağımsız bir şekilde ödeme alabilir, firmanızın saha satış performansını artırabilirsiniz.

Kolay Ödeme Alma Çözümleri

Kolay ödeme alma çözümleri, saha satışlarında da online ödeme alabilmenizi sağlayan yeni nesil ödeme yöntemlerini içerir. Bu çözümler sayesinde hem zaman hem de maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi ile ödeme alma, kredi kartı limitini doldurmak istemeyen, kart limiti yetersiz olan ya da daha uzun vade talep eden müşterilerinize sunabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Siz ödemenizi tanımlanan kredi üzerinden alırken müşteriniz ödemeleri bankaya yapar.

Saha satış temsilcisinde bulunan ve NFC teknolojisine sahip olan telefon, tablet, kiosk veya el terminali gibi cihazlar üzerinden PayPOS ile temassız ödeme alabilirsiniz. PayPOS ile NFC özelliği bulunan Android cihazları fiziksel POS’a dönüştürebilirsiniz. 

Sahada satış yapan firmanız adına kolay ödeme alabilmek için Paynet çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Paynet çözümleri sayesinde banka ve kredi kartıyla, krediyle, temassız ya da linkle ödeme alabilirsiniz.

  • Paynet CepPOS
  • Link ile ödeme alma (Paylink)
  • NFC ile temassız ödeme alma (PayPOS)
  • Kredi ile ödeme alma (PayKredi)

Kolay ödeme alma çözümlerinin en önemli avantajlarından biri güvenilir olmasıdır. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bu güvenilir çözümler, hızlı ve pratik bir şekilde ödeme almanızı sağlar.

Paylink üzerinden link ile ödeme almak son derece güvenlidir. PCI-DSS güvencesine sahip, TCMB onaylı Paylink ile SMS, e-posta veya WhatsApp gibi uygulamalar üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Bu içerik sizin için yeterli mi?