website-banner

Açık Bankacılık

Paynet Açık Bankacılık hizmeti ile tüm bankaların tek ekrandan yönetilmesi sağlanır.

Farklı bankalarda bulunan hesap hareketleri tek bir platform üzerinden takip edilip raporlanabilir. Böylelikle birden çok banka ile çalışan işletmeler, sisteme entegre tüm bankalardaki hesaplarına tek tek giriş yapmaya gerek kalmadan tüm hesaplarını tek bir ekranda görüntüleyebilir. Bununla birlikte nakit akışını anlık olarak izleyebilir, ödeme ve tahsilat takibini de tek tuşla yapabilir. 

İşletmeler açısından çok sayıda farklı hesabı yönetirken, bu hesapların takibini yapmak, hatasız bir şekilde işlemleri gerçekleştirmek önemlidir. Paynet’in sunduğu hizmet de bu noktada işletmeler için değer yaratır. Platformu kullanan şirketler bu çözümle tek ekran üzerinden tüm banka bakiyelerini ve hesap hareketlerini görüntülemenin yanında hesap hareketlerini eşleştirebilir. 

Raporlamalar otomatik yenilenir ve ek efor sarfetmeden verilerin sürekli güncellenmesi sağlanabilir. Ticari hesap hareketlerinin yanında POS hareketleri de yine aynı ekran üzerinden görüntülenebilir. Birden fazla bankadaki hesaplara ayrı ayrı giriş yapma ihtiyacı duymayan işletmeler, zamandan tasarruf ederken, bilgiler düzenli aralıklarla güncellendiği için hiçbir hareketi gözden kaçırmadan insan kaynaklı hata payını da en aza indirebilir.

Açık Bankacılık, işletmelerin tüm hesap hareketlerine tek noktadan erişim sağlar. Paynet’in katma değerli servisleri ile aynı ekrandan banka hesaplarına pratik şekilde ulaşmak, işletmelerin güncel ve güvenli veriye ulaşmasını kolaylaştırır. API ve servislerle ERP’lere veri aktarımı yapılabilir. Ticari hesap hareketleri ve POS hareketlerinin görüntülenmesini sağlanır.

Tüm ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için 444 7 729 veya 0850 339 77 29 çağrı merkezi numaralarımızı arayarak ya da destek@paynet.com.tr adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi