akilliposyonetimi

Akıllı POS Yönetimi

Paynet üye iş yerlerinde, Akıllı POS Yönetimi yöntemi ile ödeme alma işlemlerinde hata oranı en aza iner.

POS terminalleri; yoğunluk, bakım veya bağlantı kesilmesi gibi sorunlar nedeniyle anlık olarak devre dışı kalabilir. Akıllı POS Yönetimi, Paynet üyelerinin en uygun terminaller ile bağlantı kurup ödeme almasını sağlar.

Akıllı POS Yönetimi yöntemi ile POS’ların terminale bağlanamaması durumunda en uygun terminale anında yönlendirilir ve ödeme işleminin gerçekleşmesi sağlanır. İşlem saniyeler içerisinde gerçekleştiği için müşteri bir sorunla karşılaşmaz.

memnuniyet
Değişmeyen Maliyet

 

Akıllı POS Yönetimi ile uygun terminale aktarım nedeniyle ekstra bir maliyet oluşmaz ve anlaşma sağlanan komisyon ile ödeme alınır.

destek
Hafifleyen Operasyonel Yük

 

Çağrı merkezleri hatalı ödeme bildirimi gibi nedenlerle meşgul edilmez ve operasyonel yük hafifler.

hatali-islem
Daha Az Hatalı İşlem

 

E-ticaret sitesi veya mobil uygulama ile satışta hatalı işlem sayıları, Akıllı POS Yönetimi ile önemli ölçüde düşer, satış hacimleriniz artar.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi