bayi-agi-cozumleri

Bayi Ağı Çözümleri

Bayi ve alt bayilere sahip şirketler, nakit ve tahsilat akışını Paynet ile kolayca yönetebilir.

Paynet tarafından geliştirilen Bayi Ağı Çözümleri ile müşterilerden kolayca ödeme alınabilir, alınan ödemeler paydaşlar arasında otomatik olarak dağıtılabilir ve tüm süreçler uçtan uca yönetilebilir. 

coklu-platform
Paynet Çözümleri ile Entegre

Birden fazla bayiye sahip orta ve büyük ölçekli şirketler hem kendilerinin hem bayilerinin nakit ve tahsilat akışını PayPOS, Sanal POS, CepPOS, Paylink veya PayQRgibi ödeme çözümleri ile kolaylıkla yönetebilir.

nakit-akisi
Hızlı, Kolay ve Güvenli Dağıtım

Bayiler veya alt bayilerde yapılan ödemelerde, tüm paydaşların payı Paynet Bayi Ağım çözümü ile otomatik olarak ilgili hesaplara geçer. Böylece herkesin kârı paylaştırılmış olur ve ekstra hesaplama yapılmasına gerek kalmaz.

tek-ekran
Tüm İşlemler Tek Merkezde

PayPortal ile alınan tüm ödemeler, yapılan satışlar veya finansal raporlar tek ekrandan görüntülenebilir. Ayrıca Paynet Rehber, PayQR, Paylink gibi çözümler tek ekrandan kullanılıp kolayca tahsilat yapılır. 

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahiptir. Böylece tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi