Paylink: Pos Cihazı Olmadan Kolay ve Güvenli Tahsilatın Yeni Adresi

Paylink, Pos cihazı olmaksızın kredi kartıyla kolayca ve güvenle ödeme almanızı sağlıyor. Müşterilerinize Paynet’in linkle ödeme teknolojisi olan Paylink’i gönderiyorsunuz. Kolayca ve güvenle tahsilatı yapıyorsunuz.

Müşteriler temassız ve pürüzsüz ödeme deneyimi istiyor

Türkiye’de pandemi döneminde alışverişte kart kullanımı 3 kat arttı.

5 Milyon kart internetten ödemeye açıldı. Bu yıl temassız ödemeler geçen senenin ilk altı ayına göre 3 kat artmış oldu. Mağaza içi perakendede temassız ödeme limitleri artırıldı.*

Müşteriler minimum temasla kolay, hızlı ve güvenli ödeme yapmak istiyor. 

Dükkan sahipleri kolay tahsilat arayışında

Kurumlar, tahsilat meselelerini düşünmeden işlerini büyütmek derdinde. Pos cihazı almak için bankalarla anlaşma yapmak zorlayıcı. Kurumlar, müşterilerin istediği akıllı telefon, tablet, QR Code ile temassız ödeme teknolojilerini bulmak ve ödeme sistemlerine dahil etmek için teknik detaylarla uğraşmak istemiyor. Pos alternatifi çözüm olan mailorder, müşteri kart bilgilerini görünür kıldığı için güvenlik tehdidi oluşturuyor. Tahsilat sonrası iade ve itirazların yönetimini zorlaştırıyor. Tüm bu süreçler iyi tasarlanmazsa, dükkan sahiplerinin omuzlarına finansal yükler bindirebiliyor.      

Çözüm Paylink: Pos olmadan her yerden kolay ve güvenli tahsilat

Paynet’in internet tabanlı online ödeme teknolojisi Paylink, pos cihazı olmaksızın kredi kartıyla kolayca ve güvenle ödeme almanızı sağlıyor. Müşterilerinize Paynet’in linkle ödeme teknolojisi olan Paylink’i gönderiyorsunuz. Kolayca ve  güvenle tahsilatı yapıyorsunuz.

Paynet rehber özelliği ile düzenli ödeme aldığınız müşterilerinize tekrar tekrar iletişim formları göndermenize gerek yok. Paylink’e entegre olan Paylink Rehber ile müşterilerinize kısa mesaj veya e-posta üzerinden link göndererek ödeme alabiliyorsunuz. Üstelik müşteri iletişim bilgilerini rehberinize kaydederek bir sonraki tahsilatınızı tek tıkla Paylink göndererek tamamlayabiliyorsunuz.

Paylink 3 Secure ile çok güvenli. Paylink ile yapılan ödemeler 3D Secure akışı ile tamamlandığından kart bilgileri kimseyle paylaşılmamış oluyor. Hem sizin hem de müşterilerinizin hassas bilgileri kimseyle paylaşılmadan güvenle saklanmış oluyor. Güvenlik endişeleri ortadan kalkıyor.

TCMB’den lisanslı Paynet, 20 yıllık Fintech deneyimiyle Türkiye’nin en güvenli ödeme teknolojileri altyapılarından birine sahip.

Paynet ile çalışın enerjinizi tahsilata değil, büyümeye harcayın.

*Türkiye’ye ait ödeme verileri Bankalar arası Kart Merkezi Temmuz 2020, POS, ATM ve Kart Sayıları Raporundan alınmıştır.