Çok Kanallı Temassız Ödeme Çözümleri
Çözümler
Çok Kanallı Temassız Ödeme Çözümleri

Çok Kanallı Temassız Ödeme Çözümleri

Müşterilerinize temassız ve yenilikçi bir ödeme deneyimi sunmak istiyorsanız, Paynet ile zaman ve mekan bağımsız tüm platformlar üzerinden Türkiye’nin ilk çok kanallı ödeme deneyimine sahip olabilirsiniz.

İster kasada veya reyonda, ister uzaktan müşterilerinizin ödeme yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik ayrı bir entegrasyona gerek kalmadan web siteniz veya mobil uygulamanız üzerinden de ödeme alabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize, bütün satış kanallarınızda aynı alışveriş deneyimini yaşatabilirsiniz.

Bu sistemi franchise mağazalar ve şubelerinizde de kullanmanız mümkün! Üstelik müşteriden ödeme alındığı anda tüm paydaşların (Franchise Mağaza/Şube ve Ana Marka) payı hesaplarına otomatik olarak geçer. Nakit akışınız kesintiye uğramaz, kazancınızın size ulaşması gecikmez.

Nebim-1

Çok Kanallı Temassız Ödeme Çözümlerimizle Size Neler Sunuyoruz?

Hepsi Bir Arada
Yalnızca Paynet ile sözleşme imzalayarak; tüm banka poslarına sahip olup tüm banka kartlarına taksit imkanı sağlayabilirsiniz. Masterpass, BKM Express,Maximum Mobil gibi banka ve cüzdan uygulamaları üzerinden kolayca ödeme alabilirsiniz. Dilerseniz kendi mobil uygulamanızı da cüzdana dönüştürebilirsiniz. Paynet’in önümüzdeki dönemde sisteme dahil edeceği tüm yenilikçi finansal ödeme çözümlerine ek bir maliyete katlanmadan sahip olursunuz.
Masterpass Altyapısına Saklı Kartlar İle Ödeme Alın
Mastercard’ın ayrıcalıklı iş ortağı olarak Türkiye’de ilk kez mağaza içinde müşterilerinizin Masterpass altyapısında saklı kartları ile tüm platformlarınız üzerinden ödeme yapabilmesini sağlayabilirsiniz.
Sisteminizle Entegre
Paynet ERP sisteminize entegre olarak yapılan tüm işlemlerin anlık olarak muhasebeleştirilmesini sağlar. Paynet akıllı raporlama ile ihtiyacınız olan raporlara kolayca ulaşabilir; müşterileriniz ve işletmeniz ile ilgili en doğru verilere tek bir ekrandan erişebilirsiniz.

Zaman ve Mekan Bağımsız
Tüm satış kanallarınız üzerinden müşterinizin dilediği ödeme yöntemlerini kullanarak pürüzsüz bir ödeme deneyimi yaşamasını sağlayan Paynet çözümleri ile zaman ve mekan bağımsız olarak tüm kartlara taksit imkanı sunabilirsiniz.PayPass İle Müşteri Memnuniyetinizi Artırın
Paynet’in güvenli kart saklama altyapısı PayPass ile müşterinizin, tüm satış kanalları (websitesi, mobil uygulama, mağaza) üzerinden markanıza özel olarak kart saklamasını ve saklı kartı ile dilediği satış kanalından ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.
Markanızın Mobil Uygulamasını Cüzdana Dönüştürün,Müşteri Sadakatini Artırın
Markanıza ait mobil uygulama üzerinden müşterilerinize kart bilgilerini saklama ve kullanma imkanı verin, uygulamanız üzerinden ödeme alarak uygulama penetrasyonu ve müşteri sadakatini artırabilirsiniz.
Bankacılık ve Cüzdan Uygulamaları Üzerinden Ödeme Alın
Müşterilerinizin bankacılık veya cüzdan uygulamaları üzerinden kartlı veya kartsız hızlıca ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.


ÇOK KANALLI TEMASSIZ ÖDEME ÇÖZÜMLERİMİZ
Nebim V3 PAYLINK
Bu ürünümüzden nasıl yararlanabilirsiniz?
Hemen Başvur
444 7 729 arayın ya da bize yazın
CepPos
CepPos ile Hayatınız Kolaylaşsın!
Dilediğiniz An Ödeme Alın
CepPos akıllı telefonunuzu Mobil POS cihazına dönüştürür. Böylece evde, işte,ofiste ya da müşterinizin evinde/ofisinde anında ödeme alabilirsiniz.
Tüm Kredi Kartlarıyla Uyumlu
CepPos tüm bankalara ait kredi kartlarıyla uyumlu çalışır. Tüm bankalarla tek tek anlaşma yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Tek imza ile tüm bankalarla uyumlu bir sistem sunar.
7/24 Tahsilat
CepPos ile dilediğiniz gün,
dilediğiniz saat tahsilat yapabilirsiniz.
Güvenli
İşlemleriniz, TCMB lisanslı ve PCI-DSS 1.seviye sertifikasına sahip güvenli Paynet Ödeme Hizmetleri tarafından gerçekleştirilir.
app store google play
Bize Ulaşın