kurumsal-firmalar-icin-tahsilat-sistemi

Online Tahsilat Sistemine İhtiyaç Duyanlar

Firmanız için ihtiyaç duyduğunuz online tahsilat çözümleri Paynet’te! İşletmeler için kolay ve yönetilebilir online tahsilat sistemi sunan Paynet ile ödemelerinizi hızlı bir şekilde alırken finansal hareketlerinizi de tek ekrandan kolayca takip edebilirsiniz.

Paynet, ödeme süreçlerinizi kolaylaştırarak tahsilatlarınızı hızlandırma imkânı sunar. Tek sözleşmeyle pek çok ödeme yöntemine tek ekrandan ulaşma avantajına sahip olursunuz. Mobil uygulama sayesinde kurumunuz adına her zaman her yerde ödeme alabilirsiniz. 

İşletmenizin ihtiyacı olan online tahsilat ve raporlama sistemi için siz de Paynet’i tercih edin, tüm finansal süreçlerinizi kolayca yönetin.
 

Kurumsal Tahsilat Çözümleri

Kurumsal tahsilat çözümleri ile firmanızı daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Paynet’in çözümleri ile karışıklık yaşamayacağınız bir tahsilat süreci mümkün. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal tahsilat, alınan ödemenin birden çok paydaşı bulunduğunu ifade eder. Kurumsal tahsilat sistemleri üzerinden alınan ödemeler; bayi, alt bayi ve dağıtımcı gibi paydaşlar arasında belirlenen oranlara göre anlık olarak paylaştırılır.

Kurumsal tahsilatları kolaylaştıran sistemlerin; ödemeleri zamanında ve vade beklemeden alabilme, paylaşım sürecindeki hataları minimuma indirme, muhasebe ve operasyonel süreçleri pratik hâle getirme gibi avantajları bulunur.

Kurumsal tahsilatları kolaylaştırmak için bayiler arası paylaşım sağlayan Bayi Ağım, farklı bankalarda gerçekleşen nakit akışını tek ekranda gösteren Açık Bankacılık ve tahsilat sürecinin anlık takip edilebildiği PayPortal gibi çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Paynet’in kolay tahsilat çözümleri ile tahsil edilen tutarı; bayi, toptancı, distribütör ve ana firma arasında anında paylaştırabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzdan link, kredi gibi yöntemlerle kolayca ödeme alabilir, online tahsilat sistemi ile nakit akışınızı yönetebilirsiniz. 

Paynet çözümlerini edinebilmek için Başvuru Formu’nu doldurabilir ya da 444 7 729 numaralı kurumsal çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bu içerik sizin için yeterli mi?