payportalileodemealma

Payportal ile Ödeme Alma

Paynet üye iş yerleri, müşterilerinin bilgileri ile kolayca ödeme alabilir.

Paynet üyeleri, diğer Paynet çözümlerine ek olarak müşterilerinin bilgilerini kullanarak da güvenle ödeme alabilir.

PayPortal ile Ödeme Alma yöntemi üzerinden yapılan tahsilatlar, Paynet Güvenli Dağıtım ile sözleşme imzalandıysa belirlenen oranlara uygun olarak bayi ve şirket arasında paylaştırılır.

coklu-platform
Paynet Çözümleriyle Entegre

 

Masterpass ve PayPass gibi çözümlerle entegre olarak çalışan PayPortal ile Ödeme Alma yöntemi sayesinde ödeme alma seçenekleri artırılabilir.

guvenlik
3D Secure Güvencesi

 

Ödeme sırasında, müşteriye 3D Secure doğrulama kodu iletilir. Müşteriler, gelen kod vasıtası ile ödemelerini tamamlayabilir.

taksit
Taksitli Ödeme İmkanı

 

PayPortal ile Ödeme Alma yöntemi, tüm bankalardan taksitli alışverişe de imkan tanır. Yasal düzenlemelere uygun şekilde, bankaların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

hizli-raporlama
Anında Raporlama

 

PayPortal ile Ödeme Alma yöntemi ile yapılan işlemler, Akıllı Raporlama ile anında raporlanır ve finansal akış tablolarında kolayca takip edilebilir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi