paysmart

PaySmart

Paynet bayi ağlarında ödemeler PaySmart ile artık çok daha kolay.

Paynet Bayi Ağım içerisinde yer alan firmalar, bayilerinin vadesi gelmiş borçlarını kolayca yapılandırıp tahsil edebilir, ödemeleri kolaylaştırmak için vade sayısı veya ödenecek tutarı belirleyebilir.

PayPortal üzerinden tüm nakit akışını görüntüleyebilen firmalar, bayilerinin vadesi gelmiş borçlarını kolayca özelleştirebilir ve bayilerine özel avantajlar sunup ödeme işlemlerini kolaylaştırabilir.

pay-dagitimi
Nakit Akışını Özelleştirme

 

Paynet üyesi firmalar, Paynet Bayi Ağım içerisinde yer alan bayileri için PaySmart aracılığı ile vade aralıkları belirleyip alacak bilgilerini girerek çeşitli avantajlar sunabilir. Bu sayede de firma, bayilere özel olarak avantajlar sunup nakit akışını istediği gibi şekillendirebilir.

kolay-kullanım
Kolay Operasyon Yönetimi

 

Tek ekran üzerinden tüm nakit akışı takip edilebilir ve tüm bilgiler düzenli olarak güncellenir. Böylece nakit akışı dijitalleştirilir; firmaların finansal operasyon verimliliği arttırılır ve maliyet tasarrufu yapması sağlanır.

 

kampanya
Bayilere Özel Avantajlar

 

Kısa veya uzun vadeli alacaklar, Paysmart ile bayiler özelinde tanımlanabilir ve ödeme koşulları iyileştirilebilir. Ayrıca bayiler kendilerine tanımlanan avantajlı dönemlerde borçlarını daha kolay kapatabilir.

erken-tahsilat
Bayilerden Erken Tahsilat

 

PaySmart ile bayilerin ödeme takvimleri düzenli olarak takip edilir, tüm nakit akışını kontrol eden ana firmalar ödemelerini erkenden tahsil eder.

 

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi