sahtecilik-onleme

Paynet'in Sunduğu Sahtecilik Koruması ile Güvendesiniz

Paynet üye iş yerlerinin tüm işlemleri, kötü niyetli kişilere karşı takip edilir ve olası ihlaller hemen engellenir. Bu sayede güvenli bir şekilde tahsilatlarınız almanız sağlanır.

Paynet mühendisleri tarafından geliştirilen özel algoritmalar ve önlemler, yapılan her işlemi takip eder. Çok katmanlı koruma ağından oluşan sahtecilik önleme çözümleri, işlemler arasında mantıksal bağ kurar ve kötü niyetli kişiler tarafından yapılabilecek ihlalleri tespit eder.

kampanya
Güvenli Satış ve Ticaret

PayPortal, Paylink, CepPOS ve Paynet API gibi tüm Paynet ürün ve çözümleri, sahtecilik önleme sistemi ile uyumlu bir şekilde çalışır. Tüm işlemler, Paynet mühendisleri tarafından geliştirilen teknolojik çözümler ve güvenlik ekipleri tarafından kontrol edilir.

casus
Sosyal Mühendislik Karşıtı Çözümler

Sosyal mühendislik ile yapılan kötü niyetli işlemler, sahtecilik önleme çözümleri tarafından otomatik olarak izlenir ve ihlal gerçekleştiği düşünülürse şirket bilgilendirilir. Böylece kötü niyetli kişilerin olası ihlalleri engellenmiş olur.

memnuniyet
Entegrasyon Olmadan Yüksek Güvenlik

Paynet ürün ve çözümleri, kullanılmaya başladığı anda sahtecilik önleme çözümleri aktif hale gelir. Paynet üye iş yerlerinin güvenlik için ekstra bir entegrasyon programına dahil olmasına gerek kalmadan sistem otomatik olarak çalışır.

guvenlik
TCMB Lisansı ve PCI-DSS Güvenliği

Paynet ödeme çözümleri ile tahsilatlarınızın tamamı, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Lisansı ile güvence altındadır ve kart bilgileriniz uluslararası PCI-DSS Level 1 güvenlik sertifikasına uygun olarak korunmaktadır.

Bu içerik sizin için yeterli mi?