bayi-ve-distributor-kurumsal-firma

Bayi ve Distribütör Ağı Yönetenler

Nakit akışını kolayca yönetebileceğiniz, Paynet’in sunduğu ödeme alma çözümleri sayesinde bayi ve distribütör ağına sahip kurumsal firmanızda tahsilat süreçleri aksamaz.

Paynet online ödeme alma sistemleri, tahsilat sürecinde ağınızdaki tüm bayi ve distribütörlerin ödemelerini takip etmenize olanak tanır. Bayiler tarafından satılan ürün ve hizmetlerinizle ilgili ödemeleri kolayca tahsil edebileceğiniz bu sistem sayesinde ağınızı daha fazla genişletebilirsiniz. 

Kurumsal firmalara özel tahsilat çözümleri ile ana firma, bayi ve alt bayi gibi hiyerarşik yapıdaki kurumsal ağların finansal sürecindeki karmaşıklık da ortadan kalkar. Tahsilat gerçekleştirdiğiniz an size ait kısım 
hesabınıza aktarılır, kalan kısım paydaşlar arasında dağıtılır. 

Ödeme ve tahsilat süreçlerinin yönetimi konusundaki iş yükünüz Paynet’in akıllı ödeme çözümleri ile azalır. Ayrıca vade beklemek zorunda kalmazsınız ve zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Vadeli tahsilatlarda ise bayilerinize yapılandırma imkânı sunabilirsiniz. 
 

Bayi ve Distribütör Ağına Sahip Firmalar İçin Çözümler

Paynet’in bayi ve distribütör ağına sahip firmalar için sunduğu çözümler ile tedarik sürecindeki nakit akışını dijitalleştirebilirsiniz. Böylece nakit akışını hızlandırırken vade süresini kısaltabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Bayi ağına sahip firmalar için hızlı nakit akışı, alınan ödemelerdeki payın anlık olarak tüm paydaşlar arasında tahsil edilmesidir. Geleneksel sistemde bayilerdeki paylar belirli bir vade gününde tahsil edilirken Bayi Ağım sayesinde vade beklemeden hızlı ve dijital nakit akışı sağlanabilir.

Açık bankacılık, farklı bankalarda bulunan hesapların tek bir platform üzerinden görüntülenebilmesini sağlayan sistemdir. Birden fazla hesabın aynı ekrandan yönetilebilmesi, iş yükünün azalması ve zaman tasarrufu, açık bankacılık modelinin avantajları arasındadır.

Bayi ağına sahip firmanız için Paynet’in Bayi Ağım ve PaySmart gibi akıllı ödeme sistemi çözümlerinden faydalanabilir, firmanıza hızlı nakit akışı sağlayabilir ve bayilerin vadesi gelmiş borçlarını yapılandırarak tahsil edebilirsiniz.

Bu içerik sizin için yeterli mi?