nebimv3paylink

NebimV3 Paylink

Nebim ve Paynet çözümlerini bir araya getiren Nebim V3 PayLink ile mağazalarda kolayca ödeme alınabilir.

Satın almadan üretime, finans yönetiminden satışa kadar tüm iş süreçlerinin yönetilmesini sağlayan Nebim V3, Paynet ödeme çözümleri ile uyumlu olarak çalışır.

Nebim V3 PayLink Mobil Ödeme Entegrasyonu sayesinde bankalarla ayrı ayrı anlaşma imzalanmasına gerek kalmaz ve mağaza kasalarında farklı kanallardan kolayca ödeme alınabilir.

coklu-cuzdan
Özel Ödeme Yöntemleri

 

Nebim V3 kullanıcıları; Paylink, Kartsız Ödeme, Masterpass, PaynetPass veya e-Cüzdan ile öde yöntemi ile tahsilat yapabilir. Böylece müşterilerden POS cihazına ek olarak diğer ödeme yöntemleriyle de ödeme alınabilir.

coklu-kart
Tüm Kartlara Taksit İmkanı

 

Nebim V3 Paylink ile tüm bankalardan ödeme alınabilir ve tüm bankaların kredi kartlarına taksit yapılabilir. Ayrıca müşteriler, bankaların puan gibi özel avantajlarından da yararlanabilir.

yedi-yirmidort
Zaman ve Mekandan Bağımsız Ödeme

 

Gün veya saat sınırı olmaksızın, Paylink ile müşterilere SMS veya e-mail aracılığı ile ödeme linki gönderilebilir. Üstelik müşteriler her yerden ödeme yapabilir ve kartlarına ek olarak e-Cüzdan ile öde yönteminden de yararlanabilir.

 

otomatik-raporlama
Pratik ve Akıllı Raporlar

 

Akıllı Raporlama sayesinde, alınan ödemeler hakkında yüzlerce farklı detay sunan raporlara erişilebilir. Müşterilerin kart tercihleri veya hangi saatlerde alışveriş yapmayı tercih ettikleri gibi detaylar öğrenilebilir ve bu bilgiler üzerinden özel kampanyalar düzenlenebilir.

nebim-v3-paylink

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi