paylink

Paylink

Paynet üyeleri, müşterileri nerede olursa olsun Paylink aracılığıyla SMS veya e-posta yoluyla link gönderip ödeme alabilir.

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Paynet üyeleri, müşterileri nerede olursa olsun Paylink aracılığıyla SMS veya e-posta yoluyla link gönderip ödeme alabilir. Müşteri, linkten ulaştığı ödeme sayfasında bilgilerini doldurup onayladıktan sonra da tahsilat kolayca gerçekleşir. 

CepPOS, Paynet API ve PayPortal gibi Paynet çözümleri ile de Paylink üretilip gönderilerek ödeme alınabilir. Örneğin Düzenli Ödeme ile rutin ödemeler için her tahsilat döneminde müşteri bilgilerinin doldurulmasına gerek kalmadan link gönderilebilir.

tum-kartlar
Tüm Banka ve Kredi Kartları ile Uyumlu

 

Paylink, diğer Paynet ürünleri gibi tüm banka ve kredi kartları ile uyumludur. Bu sayede müşteriler, taksit seçeneklerinden veya kartlara özel avantajlardan da yararlanabilir. Üstelik müşteriler dilerlerse bankacılık uygulamaları vasıtasıyla da ödeme yapabilir.

yedi-yirmidort
Her Yerde ve Her Zaman Ödeme İmkanı

 

Resmi tatil, hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin Paylink ile günün her saati müşterilerden kolayca tahsilat yapılabilir. Müşteri internet erişimine sahip olduğu müddetçe dilediği zaman dilediği yerden ödeme yapabilir.

kolay-kullanım
Çoklu Ödeme ile Kolay Tahsilat

 

Müşterilerin bakiyeleri yetersiz kaldığında Çoklu Ödeme yöntemi ile birden fazla banka veya kredi kartından Paylink aracılığıyla ödeme alınabilir. Böylece tahsilat süreci kesintiye uğramaz ve müşteriler Paynet güvencesi ile ödemelerini kolayca gerçekleştirebilir.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi ile Kart Saklama

 

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip Paynet ödeme çözümleriyle tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun gerçekleşir. PaynetPass özelliğiyle de kart bilgileri Paynet tarafından saklanıp hızlı tahsilat yapılabilir.

product-video

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Devamını Oku
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Devamını Oku
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Devamını Oku