paylink

Link ile Ödeme Alma (Paylink)

Paynet üyeleri, müşterileri nerede olursa olsun Paylink aracılığıyla SMS veya e-posta yoluyla link gönderip ödeme alabilir.

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Paynet üyeleri, müşterileri nerede olursa olsun Paylink aracılığıyla SMS veya e-posta yoluyla link gönderip ödeme alabilir. Müşteri, linkten ulaştığı ödeme sayfasında bilgilerini doldurup onayladıktan sonra da tahsilat kolayca gerçekleşir. 

CepPOS, Paynet API ve PayPortal gibi Paynet çözümleri ile de Paylink üretilip gönderilerek ödeme alınabilir. Örneğin Düzenli Ödeme ile rutin ödemeler için her tahsilat döneminde müşteri bilgilerinin doldurulmasına gerek kalmadan link gönderilebilir.

tum-kartlar
Tüm Banka ve Kredi Kartları ile Uyumlu

 

Paylink, diğer Paynet ürünleri gibi tüm banka ve kredi kartları ile uyumludur. Bu sayede müşteriler, taksit seçeneklerinden veya kartlara özel avantajlardan da yararlanabilir. Üstelik müşteriler dilerlerse bankacılık uygulamaları vasıtasıyla da ödeme yapabilir.

yedi-yirmidort
Her Yerde ve Her Zaman Ödeme İmkanı

 

Resmi tatil, hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin Paylink ile günün her saati müşterilerden kolayca tahsilat yapılabilir. Müşteri internet erişimine sahip olduğu müddetçe dilediği zaman dilediği yerden ödeme yapabilir.

kolay-kullanım
Çoklu Ödeme ile Kolay Tahsilat

 

Müşterilerin bakiyeleri yetersiz kaldığında Çoklu Ödeme yöntemi ile birden fazla banka veya kredi kartından Paylink aracılığıyla ödeme alınabilir. Böylece tahsilat süreci kesintiye uğramaz ve müşteriler Paynet güvencesi ile ödemelerini kolayca gerçekleştirebilir.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi ile Kart Saklama

 

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip Paynet ödeme çözümleriyle tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun gerçekleşir. PaynetPass özelliğiyle de kart bilgileri Paynet tarafından saklanıp hızlı tahsilat yapılabilir.

Link ile ödeme alma, işletmelerin müşterilerinden ister fiziki ister uzaktan ödeme almalarını sağlayan çözümdür. Müşteriler kendilerine iletilen linkler ile diledikleri her yerden hızlı ve kolay şekilde ödeme yapabilirler.

Özellikle uzaktan ödeme almak isteyen işletmeler başta olmak üzere tüm işletmeler link ile ödeme alabilirler.

SMS ve e-posta, link ile ödeme alma sisteminde en sık kullanılan araçlardır. Müşterilerin sadece e-posta adresleri ya da telefon numaralarınının olması yeterlidir. Ayrıca Paynet mobil uygulamasını kullanan işletmeler oluşturdukları ödeme linkini kopyalayarak WhatsApp gibi farklı uygulamalar üzerinden de müşterileri ile paylaşabilirler.

Link ile ödeme almak için 3 basit yol vardır. İlk adım; müşterilerin e-posta adresinin ya da telefon numarasının alınmasıdır. İkinci adım; ödeme linkinin oluşturularak müşterinin tercih ettiği iletişim kanalı üzerinden gönderilmesidir. Üçüncü adım ise müşterinin linke tıklayarak ulaştığı ödeme sayfasını üzerinden kredi/banka kartı veya farklı cüzdan uygulamaları aracılığı ile ödeme işlemini gerçekleştirmesidir.

product-video

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi