paynetpass

PaynetPass

Paynet üye iş yerlerinde yapılan ödemelerde müşterilerin kart bilgileri, PaynetPass altyapısı ile güvenle saklanır.

Paynet Sanal POS, Paylink, Paynet API veya CepPOS ile yapılan alışverişlerde müşterilerin kart bilgileri saklanabilir ve müşteriler daha sonra tekrar ödeme bilgilerini girmeden kaydettikleri kartlarıyla tüm satış kanalları üzerinden kolayca alışveriş yapabilir. Üstelik PaynetPass’i kullanabilmek için herhangi bir uygulama veya eklenti yüklenmesine gerek yoktur ve tüm işlemler tek dokunuşla gerçekleşir.

paynetpass-video
hizli-tahsilat
Hızlı Ödeme Altyapısı

 

Paynet üye iş yerleri, müşterilerin cep telefonu numarası ile kayıtlı kart bilgisi olup olmadığını sorgulayabilir. Kayıtlı kart yoksa müşterinin yaptığı alışveriş sonrasında kart bilgilerini kaydedebilir ve takip eden alışverişlerde PaynetPass altyapısı ile süreçleri hızlandırabilir.

coklu-platform
Kolay Entegrasyon

 

PaynetPass; CepPOS, Sanal POS ve Paylink gibi Paynet çözümleri ile uyumlu çalışır. Ayrıca dileyen Paynet üye iş yerleri, Paynet API aracılığı ile PaynetPass’i web sitelerine ve/veya mobil uygulamalarına entegre ederek, kendi kart saklama çözümlerine sahip olabilir.

guvenlik
Paynet Güvencesi

 

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı gibi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip olan PaynetPass ile tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

memnuniyet
Tüketici Onaylı

 

Kart bilgilerinin kaydedilmesi için Paynet üye iş yerlerinde ödeme yapan müşterilerin, kendilerine iletilen SMS kodu ile onay vermeleri gerekir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi