saha-satis-cozumleri

Saha Satış Çözümleri

Paynet üye iş yerleri, zamandan ve mekandan bağımsız olarak kolayca tahsilat gerçekleştirebilir. 

Paynet tarafından geliştirilen Saha Satış Çözümleri ile üye iş yerleri, diledikleri yerde ödeme linkleri oluşturabilir ve müşterilerden ödemeleri kolayca tahsil edebilirler. Böylece taşınabilir POS cihazı gibi farklı alternatiflere gerek kalmaz ve tüm işlemler Paynet güvencesiyle tamamlanır. 

limitsiz-odeme
Her Yerde Tahsilat

CepPOS çözümü ile saha satışlarında tüm akıllı telefonlar POS cihazı olarak kullanılır. Böylece taşınabilir POS cihazı alınmasına gerek kalmaz ve operasyonel maliyetler önemli ölçüde azalır. 

coklu-platform
Farklı Ödeme Çözümleri

Saha operasyonlarında, CepPOS üzerinden SMS veya e-posta yoluyla Paylink gönderilerek ödeme alınabilir. Müşteri, linkten ulaştığı ödeme sayfasında bilgilerini doldurup onayladıktan sonra tahsilat kolayca gerçekleşir. 

tek-ekran
Tek Ekrandan Yönetim

CepPOS veya Paylink gibi farklı ödeme çözümleri ile yapılan tahsilatlar, PayPortal üzerinden anlık olarak görüntülenebilir. Böylece nakit akışı kolayca takip edilebilir ve operasyonel maliyetler azaltılabilir. 

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahiptir. Böylece tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi