akilliraporlama

Akıllı Raporlama ile Tüm İşlemler Otomatik Kayıt Altında

Paynet ile yapılan tüm işlemler yüzlerce farklı kategoride anlık raporlanır ve otomatik olarak kaydedilir.

Paynet üyelerinin; gerçekleştirdiği tüm işlemler anlık olarak Akıllı Raporlama sistemi ile kaydedilir. Kart altyapısı, ürün grubu ve çok satış yapılan günler gibi çok sayıda kategori ile de raporlar özelleştirilebilir.

Akıllı Raporlama ile işletmeler, finansal süreçlerini kolayca takip edebilir ve müşterilerin satın alma davranışlarına uygun olarak kampanyalar düzenleyebilir.

hizli-raporlama
Esnek ve Özel Raporlar

 

Paynet ile gerçekleşen tüm ödemeler, Akıllı Raporlama ile tek bir raporda birleşir. Paynet üyeleri diledikleri ödeme kanalını seçerek raporu ayrıntılı hale getirebilir.

kampanya
Müşteriye Özel Akıllı Kampanyalar

 

Akıllı Raporlama ile işletmeler, müşterilerin ortalama ödeme tutarlarını veya en çok satış yapılan gün gibi detayları görüntüleyebilir. Müşterilerin alışveriş tercihlerine veya ödeme davranışlarına göre de özel kampanyalar yapabilir.

filtre
Tek Raporda Farklı Filtreler

 

Akıllı Raporlama ile PayPortal üzerinden tüm finansal akış görüntülenebilir. Paynet üyeleri hangi bankaların daha çok tercih edildiği, hangi ürün grubunda dönemsel olarak daha çok satış yapıldığı veya ortalama taksit miktarı gibi detaylara kolayca ulaşabilir.

otomatik-raporlama
Otomatize Raporlar Sayesinde Verimlilik

 

Paynet ile raporlama işlemi için ekstra maliyete veya zaman harcanmasına gerek kalmaz. Ayrıca Paynet üyeleri isterlerse Akıllı Raporlama’dan aldıkları verileri, diğer kaynaklardan elde ettikleri verilerle de birleştirebilirler.

 

Bu içerik sizin için yeterli mi?