e-ticaret-sitesi-kurmak-isteyen

İnternetten Satış Yapmak İsteyenler

E-ticaretin temel dinamiklerinden biri olan güvenli ödeme altyapısı için Paynet çözümlerine başvurarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

E-ticaret tahsilatlarında müşterilerinize hem güvenli bir hizmet vermeniz hem de alternatif ödeme yöntemleri sunmanız gerekir. Bunun için hizmet sağlayıcınızı dikkatli seçmelisiniz. Online satış sitesi kurma aşamasında Paynet’e başvurarak müşteri memnuniyetini artıracak ödeme çözümlerine sahip olabilirsiniz. 

İşletmeniz için e-ticaret sitesi kurmak istediğinizde atmanız gereken birçok adım bulunur. Paynet’in yenilikçi ödeme çözümleri ile kuruluş aşamasında önemli ölçüde zaman kazanabilirsiniz. Mevcut ya da kurmak istediğiniz e-ticaret sitenizde Paynet ödeme çözümlerini tercih edin, müşterilerinizin güvenini kazanın.
 

E-ticaret Ödeme Alma Çözümleri

Paynet e-ticaret ödeme alma çözümleri; hızlı, verimli ve güvenlidir. Paynet ile bir sanal POS’un yanı sıra birçok alternatif ödeme yöntemini de siteniz üzerinden müşterilerinize sunabilirsiniz. Güçlü ve sorunsuz altyapı sayesinde de müşterilerinize güvenli ödeme imkânı tanıyabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticarette güvenli ödeme almak; tüketicinin kart bilgilerini koruyan, güvenlik sertifikasına sahip, resmî kurumlardan onay almış ve güçlü bir altyapısı olan sistemlerin kullanıldığı ödeme alma sürecidir. Güvenli ödeme alma işleminde bankanın ve tüketicinin onayı gerekir. 

Başta Paynet Sanal POS olmak üzere Paynet API, kart saklama ve e-cüzdan gibi araçlar, e-ticarette güvenli ödeme alma çözümü olarak sıralanabilir. 3D Secure ile desteklenen sanal POS sayesinde müşteriler güvenli ödeme yapabilir.

E-ticaret yaparken TCMB onaylı ve PCI-DSS sertifikasına sahip bir ödeme sisteminiz olmalı. Ödeme sisteminiz farklı iş modellerine ve ödeme yöntemlerine uyum sağlamalı. Ayrıca müşterilerinize güvenli ve çeşitli ödeme seçenekleri sunabilmelisiniz.

Sanal POS kullanarak 7/24 ödeme alabilirsiniz. Müşterileriniz her zaman her yerden ödeme yapabilir. Hem güvenli hem de hızlı bir ödeme çözümü olan sanal POS, raporlanabilir ve takip edilebilir olduğu için finansal süreçleri de kolaylaştırır. Paynet Sanal POS ise size tek sözleşmeyle, 12 kart markasına taksitli satış yapabilme imkânı sunar.

Bu içerik sizin için yeterli mi?