masterpass

Masterpass

Mastercard tarafından geliştirilen kart saklama çözümü Masterpass, e-ticaret işlemlerinde kullanıcıların kartlarını kaydetmelerini ve kart bilgilerini tekrar girmeden alışveriş yapabilmelerini sağlar.

Paynet üye iş yerleri, müşterilerinin Masterpass altyapısına kayıtlı kartlarını Paynet çözümleriyle uyumlu olarak kullanabilir.

coklu-kart
Mastercard ve Visa ile Uyumlu

 

Mastercard ve Visa ödeme altyapısı ile çalışan tüm kredi veya banka kartları, ücretsiz bir hizmet olan Masterpass ile Paynet üye iş yerlerinde kolayca kullanılabilir. Böylece ödeme süreçleri hızlanır.

limitsiz-odeme
PayPortal ile Kolay Erişim

 

PayPortal aracılığı ile Masterpass’e kaydedilmiş kartlar, müşterilerin cep telefonlarını paylaşması durumunda saniyeler içerisinde görüntülenebilir. Müşteri dilerse kayıtlı kartlarından biriyle kolayca ödeme yapabilir.

hizli-tahsilat
Hızlı Ödeme Süreci

 

Milyonlarca kişinin güvenle kullandığı Masterpass altyapısına, Paynet üye iş yerleri kolayca dahil olabilir. Böylece müşterilerin ödeme süreçleri hızlandırılabilir ve vakit kaybının önüne geçilebilir.

guvenlik
TCMB ve PCI-DSS Güvencesi

 

Paynet ödeme çözümlerinin tamamı gibi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası onaylı ve uluslararası PCI-DSS 1. seviye sertifikasına sahip olan Masterpass ile tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun olarak gerçekleşir.

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi