Paynet Rehber ile ödemeleriniz şimdi çok daha hızlı!: Paynet
Ürünler
PAYNET REHBER İLE ÖDEMELERİNİZ
ŞİMDİ ÇOK DAHA HIZLI

PAYNET REHBER

Nerede olursanız olun, işletmenizin müdavimi olan bayi ve müşterilerinizi Paynet Rehber’den seçerek hızlı bir şekilde tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Ceppos veya PayPortal'a giriş yaparak Rehber üzerinden müşterinizi seçmek. Dilerseniz kart bilgilerini girerek veya müşterinizin rehberde kayıtlı cep telefonu ve mail adresine Paylink göndererek kolayca ödeme alabilirsiniz.

  • CepPos-1
  • CepPos-2

Paynet Rehber özelliğimizle size neler sunuyoruz?

Her Yerden Ödeme Alın
Paynet Rehber ile kartvizitler içerisinde boğulmadan rehberden bayinizi veya müşterinizi seçersiniz ve kolayca ödeme alırsınız. Tahsilat için müşterinizin yanında veya ofiste olmanıza gerek kalmaz ihtiyacınız olan tüm bilgiler Paynet Rehber ile elinizin altında.
Hepsi Bir Arada
Paynet Rehber ile farklı farklı programlar ve uygulamalar kullanmanıza gerek kalmaz. Paynet Rehber size yeter.
Pratik Raporlama
Raporlamalar esnasında hangi ödemenin hangi müşteriden geldiğini eşleştirmek ile uğraşmazsınız. Paynet akıllı raporlama ile işlem listenizden ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşır ve müşterilerinizden aldığınız tahsilatları otomatik olarak ayrıştırırsınız.
Güvenli
İşlemleriniz, TCMB lisanslı ve PCI-DSS 1.seviye sertifikasına sahip güvenli Paynet Ödeme Hizmetleri tarafından gerçekleştirilir.
Bu ürünümüzden nasıl yararlanabilirsiniz?
Hemen Başvur
444 7 729 arayın ya da bize yazın
CepPos
CepPos ile Hayatınız Kolaylaşsın!
Dilediğiniz An Ödeme Alın
CepPos akıllı telefonunuzu Mobil POS cihazına dönüştürür. Böylece evde, işte,ofiste ya da müşterinizin evinde/ofisinde anında ödeme alabilirsiniz.
Tüm Kredi Kartlarıyla Uyumlu
CepPos tüm bankalara ait kredi kartlarıyla uyumlu çalışır. Tüm bankalarla tek tek anlaşma yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Tek imza ile tüm bankalarla uyumlu bir sistem sunar.
7/24 Tahsilat
CepPos ile dilediğiniz gün,
dilediğiniz saat tahsilat yapabilirsiniz.
Güvenli
İşlemleriniz, TCMB lisanslı ve PCI-DSS 1.seviye sertifikasına sahip güvenli Paynet Ödeme Hizmetleri tarafından gerçekleştirilir.
app store google play

Paynet Rehber Benzeri Diğer Ürünlerimizi Gördünüz mü?

PayPortal
CepPos
PAYLINK
Sanal Pos
Paynet Apı
Kart Saklama
DÜZENLİ Ödeme
Ortak Ödeme
;
Bize Ulaşın