banner_rehber

Paynet Rehber ile Kendi Ödeme Rehberinizi Oluşturun

Paynet üyeleri, Paynet Rehber ile nerede olurlarsa olsunlar müşterilerinden hızlı bir şekilde ödeme alabilirler.

Paynet CepPOS ve PayPortal üzerinden giriş yapılarak kullanılabilen Paynet Rehber, müşterilere kolayca ulaşılabilmesini ve hızlı tahsilat yapılmasını sağlar.

Paynet Rehber ile üye iş yerleri; rehber içerisinde kayıtlı cep telefonu veya e-mail adresine Paylink göndererek ödeme alabilir.

Nerede olursanız olun, bayi ve müşterilerinizi Paynet Rehber’den seçerek hızlı bir şekilde tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Paynet CepPOS veya PayPortal'a giriş yaparak Rehber üzerinden müşterinizi seçmek. Dilerseniz iletişim bilgilerini girerek veya müşterinizin rehberde kayıtlı cep telefonu ve mail adresine Paylink göndererek kolayca ödeme alabilirsiniz.

kolay-erişim
Entegrasyon ile Kolay Erişim

 

PayPortal ve CepPOS aracılığı ile çalışan Paynet Rehber’de yapılan değişiklikler, her iki platforma da anında yansır. Böylece CepPOS aracılığı ile rehbere yeni eklenen bir müşteri, PayPortal üzerinden de görüntülenebilir.

transfer
Otomatik Kaydetme

 

Firmaların Paynet ile anlaşmalı bayileri, otomatik olarak Paynet Rehber’e eklenir. Ayrıca yeni alışveriş yapan bir müşterinin bilgileri de kaydedilebilir. Böylece rehber her geçen gün büyür ve güncellenir.

hizli-tahsilat
Daha Hızlı Tahsilat

 

Paynet Rehber’deki müşteri bilgileri sayesinde PayPortal veya CepPOS üzerinden tahsilat yapılabileceği gibi Paylink aracılığı ile ödeme linki gönderilerek de ödeme alınabilir. Yani hem yüz yüze hem de online tahsilat yapılabilir.

 

hizli-raporlama
Hızlı Raporlama

 

Raporlamalar arasında hangi ödemenin, hangi müşteriden geldiğini eşleştirmek ile uğraşılmaz. Paynet Akıllı Raporlama ile işlem listesi içerisinde ihtiyaç duyulan tüm bilgilere ulaşılabilir ve müşterilerden alınan tahsilatlar otomatik olarak ayrıştırılır.

paynet-rehber-video
Bu içerik sizin için yeterli mi?