banner_rehber

Paynet Rehber

Paynet üyeleri, Paynet Rehber ile nerede olurlarsa olsunlar düzenli müşterilerinden hızlı bir şekilde ödeme alabilirler.

CepPOS ve PayPortal üzerinden giriş yapılarak kullanılabilen Paynet Rehber, müşterilere kolayca ulaşılabilmesini ve hızlı tahsilat yapılmasını sağlar.

Paynet Rehber ile üye iş yerleri; rehber içerisinde kayıtlı cep telefonu veya e-mail adresine Paylink göndererek ödeme alabilir.

Nerede olursanız olun, işletmenizin müdavimi olan bayi ve müşterilerinizi Paynet Rehber’den seçerek hızlı bir şekilde tahsilat gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken CepPOS veya PayPortal'a giriş yaparak Rehber üzerinden müşterinizi seçmek. Dilerseniz iletişim bilgilerini girerek veya müşterinizin rehberde kayıtlı cep telefonu ve mail adresine Paylink göndererek kolayca ödeme alabilirsiniz.

kolay-erişim
Entegrasyon ile Kolay Erişim

 

PayPortal ve CepPOS aracılığı ile çalışan Paynet Rehber’de yapılan değişiklikler, her iki platforma da anında yansır. Böylece CepPOS aracılığı ile rehbere yeni eklenen bir müşteri, PayPortal üzerinden de görüntülenebilir.

transfer
Otomatik Kaydetme

 

Firmaların Paynet ile anlaşmalı bayileri, otomatik olarak Paynet Rehber’e eklenir. Ayrıca yeni alışveriş yapan bir müşterinin bilgileri de kaydedilebilir. Böylece rehber her geçen gün büyür ve güncellenir.

hizli-tahsilat
Daha Hızlı Tahsilat

 

Paynet Rehber’deki müşteri bilgileri sayesinde PayPortal veya CepPOS üzerinden tahsilat yapılabileceği gibi Paylink aracılığı ile ödeme linki gönderilerek de ödeme alınabilir. Yani hem yüz yüze hem de online tahsilat yapılabilir.

 

hizli-raporlama
Hızlı Raporlama

 

Raporlamalar arasında hangi ödemenin, hangi müşteriden geldiğini eşleştirmek ile uğraşılmaz. Paynet Akıllı Raporlama ile işlem listesi içerisinde ihtiyaç duyulan tüm bilgilere ulaşılabilir ve müşterilerden alınan tahsilatlar otomatik olarak ayrıştırılır.

paynet-rehber-video

Birlikte Kullanabileceğiniz Diğer Çözümlerimiz

paylink

Paynet üye iş yerlerinin ödeme almak için müşterilerine e-posta veya SMS ile link göndermesi yeterli. 

Detaylı Bilgi
kredi

Paynet üye iş yerlerinin müşterileri için kredi seçeneği Mastercard iş birliğimizle her zaman hazır. Müşteriler, kart limitlerini aşan büyük tutarlı işlemlerin ödemesini Anında Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamen dijital bir şekilde gerçekleştirir.

Detaylı Bilgi
sanalpos

Tüm banka ve kredi kartları ile uyumlu olan Paynet Sanal POS sayesinde regülasyonların izin verdiği ölçüde taksitli satış yapılabilir.

Detaylı Bilgi