Nebim V3 Paylink İle Müşterileriniz Daha Mutlu
Ürünler
NEBİM V3 PAYLINK İLE MÜŞTERİLERİNİZ
DAHA MUTLU

NEBİM V3 PAYLINK

Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip, perakende, toptan satış ve üretim sektörleri için optimize edilmiş ERP ve mağazacılık yazılımları geliştiren Nebim ile Nebim V3 kullanıcılarına özel geliştirilen Nebim V3 Paylink Mobil Ödeme Entegrasyonu sayesinde ayrı ayrı banka entegrasyonlarına gerek kalmadan mağaza kasalarında tüm finansal çözümlere entegre bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Nebim V3 Paylink ile satış rakamlarınızı, müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırırken müşterilerinize pürüzsüz bir ödeme deneyimi sunabilirsiniz.

Nebim V3 Paylink Ödeme Yöntemleri
Paylink SMS - Kartsız Ödeme – Paylink Masterpass - Paylink PayPass - Bankacılık ve Cüzdan Uygulamaları

  • Nebim-1
  • Nebim-2
  • Nebim-3

Nebim V3 Paylink ile size neler sunuyoruz?

Tüm Banka Kartlarına Taksit Yapma İmkanı
Nebim V3 Paylink ile tüm banka kartlarına taksit yapabilirsiniz. Bu sayede mağazalarınız için katlandığınız fiziksel pos maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.
Bankacılık ve Cüzdan Uygulamaları İle Ödeme
Mağazanızda müşterilerinizin BKM Express, Maximum Mobil gibi banka ve cüzdan uygulamaları üzerinden kolayca ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.
Müşterilerinizin Alışveriş Süreci Kesintiye Uğramasın
Müşterilerinizin kart limitinin yetersiz kaldığı durumlarda Paynet çoklu ödeme ile müşterilerinize birden fazla kart ile ödeme imkanı sunarak, müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.
Paylink PayPass İle Tek Tıkla Ödeme
Paynet’in güvenli kart saklama altyapısı PayPass ile müşterinizin markanıza özel olarak kart saklamasını ve saklı kartı ile ödeme yapmasını sağlayarak kasada bekleme sürelerini azaltabilirsiniz.Akıllı Raporlama İle Enerjinizi Büyümeye Harcayın
Paynet, Nebim’e entegre olarak yapılan tüm işlemlerin anlık olarak muhasebeleştirilmesini sağlar. Paynet akıllı raporlama ile ihtiyacınız olan raporlara kolayca ulaşabilir müşterileriniz ve işletmeniz ile ilgili en doğru verilere tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz.
Tüm Ödeme Araçları Tek Bir Platformda
Nebim V3 Paylink ile tüm ödeme yöntemlerine tek bir kanaldan ulaşabilir, artan müşteri memnuniyeti ile satış rakamlarınızı artırabilirsiniz.
Paylink Masterpass İle Tek Tıkla Ödeme
Mastercard’ın ayrıcalıklı iş ortağı olarak Türkiye’de ilk kez mağaza içinde müşterilerinizin Masterpass altyapısında saklı kartları ile tüm platformlarınız üzerinden ödeme yapabilmesini sağlayabilirsiniz.


Paylink SMS İle Güvenli Ödeme
Müşterinize mağaza içinde veya uzaktan bir SMS ile göndereceğiniz güvenli bir link ile her yerden anında tahsilat yapabilirsiniz.
Bu ürünümüzden nasıl yararlanabilirsiniz?
Hemen Başvur
444 7 729 arayın ya da bize yazın
CepPos
CepPos ile Hayatınız Kolaylaşsın!
Dilediğiniz An Ödeme Alın
CepPos akıllı telefonunuzu Mobil POS cihazına dönüştürür. Böylece evde, işte,ofiste ya da müşterinizin evinde/ofisinde anında ödeme alabilirsiniz.
Tüm Kredi Kartlarıyla Uyumlu
CepPos tüm bankalara ait kredi kartlarıyla uyumlu çalışır. Tüm bankalarla tek tek anlaşma yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Tek imza ile tüm bankalarla uyumlu bir sistem sunar.
7/24 Tahsilat
CepPos ile dilediğiniz gün,
dilediğiniz saat tahsilat yapabilirsiniz.
Güvenli
İşlemleriniz, TCMB lisanslı ve PCI-DSS 1.seviye sertifikasına sahip güvenli Paynet Ödeme Hizmetleri tarafından gerçekleştirilir.
app store google play

Nebim V3 Paylink Benzeri Diğer Ürünlerimizi Gördünüz mü?

PayPortal
CepPos
PAYLINK
Sanal Pos
Paynet Apı
Kart Saklama
DÜZENLİ Ödeme
Ortak Ödeme
;
Bize Ulaşın